Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtanulni piercing...

Hogy lehet megtanulni piercingeket szúrni?

Figyelt kérdés

Régebben szurkáltam barátoknak,rokonoknak piercingeket...minden probléma nélkül ment.

Most szeretnék hivatalosan is pc-ket szúrni.Van-e vmi tanfolyam amit el lehet végezni?

(Győr környékén)



2016. jan. 4. 15:20
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én kozmetikus vagyok. Az iskolában anno tartottak tanfolyamot amit elvégeztünk és kaptunk róla papírt. A Studexnél biztos találsz tanfolyamot.
2016. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott sajnos ilyet nem találtam :(
2016. jan. 4. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Studex tanfolyam már jól tudom nincs, csak a Mediseptnél van tanfolyam jelenleg.


Maga a tanfolyam nem vészes, de csak a pisztolyos belövést és a kapszulás orr és köldök szúrást tanítják.

Ha hivatalosan akarsz szúrni, akkor mássz bele az egészségügybe, tanulj kicsit otthon, majd utána két lehetőséged van:

1.:

Elmész, felkeresel egy testékszerezőt és kéred, hogy tanítson.

2:

elmész egy szalonba és az eddigi munkáidról viszel képet és érdeklődsz, hogy fel-e vennének.


Pót lehetőségként marad az otthoni tevékenység.

Gyakorlásképp érdemes csak alapárban szúrni, minden típusból 4-5 darabot. (Fülcimpa, helix, tragus, antitragus, conch, fw helix, industrial, orr, septum, szemöldök, ajak, nyelv, köldök, esetleg ezek mellé felületi ékszerek.)

Ez után, ha van rá pénzed, akkor bérelhetsz helyiséget, vagy összeállhatsz fodrászattal, kozmetikával..stb, ahol vállalkozóival tudsz dolgozni.

Alap szetthez 50-100 ezret kell áldoznod.

Ha nincs ki tanítson, sok videómegosztó portálon vannak ingyen leckék. Érdemes több félét és megnézni, és okulni.


Szerintem leírtam minden alap dolgot. A többi meg jön ezek után ;)


Remélem hasznos voltam, ha lenne kérdésed, írj privátban!


u.i.: Hivatalos testékszerező vagy tetováló tanfolyam nem létezik! Minden, amit valami cég szervez, általában csak egy nagy lehúzás és az oktatási színvonala is alacsony.

2016. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!