Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudok arcra hízni?

Miért nem tudok arcra hízni?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne 46 kg vagyok 155 cm jó alakkal. Semmi gondom a testemmel egyedül az arcommal nem vagyok megelégedve mert hosszúkás és egy kicsit be van esve ami engem nagyon zavar. 29 éves vagyok és nem dohányzom sőt egyenesen undorodom a cigitöl. Szóval még azt se lehet mondani hogy az miatt ilyen az arcom. Engem kifejezetten zavar és idegesít hogy arcra nem tudok hízni csak hasra. Nem tudom miért van ez és mit lehetne tenni ellene hogy egy kicsit teltebb legyen az arcom. Valaki tudna tanácsot adni? Mert így az önbizalmam egyenlő a nullával.
2017. jan. 13. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Megfelelő smink es haj. A hízás helye genetikailag befolyásolt hajlam, nem tudsz rajta változtatni.
2017. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!