Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 hét alatt sok Ennyi hízás...

1 hét alatt sok Ennyi hízás centiméterben?

Figyelt kérdés

1 hete:

Has:61

Csípő:83-4

Comb:45


Most:

Has:63

Csípő: 86

Comb: 46-7


Alapjába véve nem tudok hizni. Viszont most szakitottam a barátommal és nyugodtabb lettem utána. Nem zavar h hiztam csak az h nem tudom mitől? Több evés, hormonzavar vagy terhesség


2017. jan. 14. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kilóban mit jelent?
2017. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert rossz a mérleg. De 1-1,5 kilo max
2017. jan. 14. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
1,5 kiló benne van a napi ingásban is. Gondolj bele, ha bekajálsz és megiszol rövid időn belül 1 liter vizet, akkor már "híztál" is annyit. Nem hiszem, hogy ezt szó szoros értelmében hízásnak lehet nevezni.
2017. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Akár a ciklusodtól is függhet a dolog, menstruáció körül normálisabb, ha puffadtabb, nehezebb vagy. Az az 1-1,5kiló napi ingásnak is tök korrekt, nem hogy hetinek.


(Mondjuk én is akkor híztam számomra megfelelő súlyra és méretre, mikor szakítottam az exemmel és elmúlt az állandó stressz meg idegbaj és nem szorongtam állandóan :D )

2017. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!