Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nagyon vékony. Már nagyon irritál, hogy az összes osztálytársamnak szép, nőies alakja van, sőt a lejjebb lévő osztályokban is, én meg tök vékony vagyok, és deszka. Jó nem teljesen deszka, de azért hozzájuk képest eléggé... És legalább nyárig kicsit husisabb akarok lenni, ballagásra... Mert akik vékonyak azok tudják, hogy soványnak lenni ugyanolyan rossz, mint kövérnek, és ugyanúgy nehéz felvenni nyári ruhákat

2016. nov. 20. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nagyon vékony lányokban szerintem a törékenység a szép. A több evéssel hízhatsz, ám nem ajánlom. 18 éves lány vagyok és kb 3-szor akkora a mellem, mint a te korodban, ám arcra 14 évesnek nézek ki. Lehet később fejlődsz és ha most magadra teszel és akkor is, amikor nőiesedsz már nem fog tetszeni az összhang.
2016. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem bírok várni a nőiesedésig...amikor már minden lány nőies, csak én nem, eléggé kilógok a sorból
2016. nov. 20. 10:23
 3/12 anonim ***** válasza:

eddzél

[link]

millió youtube os van

chris ho

dubi anna

ldcfitness

2016. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, aki pont olyan volt mint te. 8-ban már viszonylag mindenki nőiesedett, de az ő teste még mindig olyan volt, mint egy fiúé.

Elballagtunk, és rá 1-2 évre OLYAN, de OLYAN jó alakja lett, hogy kb. mindenhol ilyen alakokat látsz, mások ilyen alakért ölnének, éheztetik és túledzik magukat, neki pedig csak annyi dolga volt, hogy türelmesen megvárta, amíg elkezd nőiesedni.

És tudod miért jó még neki? Mert amíg a duci lányoknak meg kell dolgozniuk keményen az alakjukért, addig ő annyit eszik, amennyit akar és kb. annyi hátrány érte, hogy később lett bomba alakja. És aki csúfolta általánosban, az most valószínűleg meghal az irigységtől, mert amíg más szülés után (ha nem edz és diétázik) meghízik, elveszti az alakját, neki még 50 évesen is valószínűleg bomba alakja lesz.

Persze nem azt mondom, hogy ezentúl menj minden nap mekizni, vagy tespedj a kanapédon, mert úgy is vékony maradsz, mert a bőrödnek nem tesz jót az egészségtelen kaja, és a vékony test is még jobban néz, ha izmos. (A fent említett osztálytárs is versenyszerűen táncol)

A lényeg az, hogy talán most még bánod, és úgy érzed, hogy ha 14 évesen nincs jó alakod, akkor vége az életetnek, a fiúk rád se néznek majd, stb. De ez nem igaz! Adj magadnak max. 2 évet, és legkésőbb 16 éves korodra mindenki téged fog irigyelni, és amíg a többiek ott siránkoznak, hogy jajj de kövér vagyok, te majd röhöghetsz magadba és eheted a pizzát. :D

Lényeg, hogy ne akarj hízni, főleg ha nem is tudsz, hanem csak sportolj és éld a mindennapi életedet, a többi majd úgy is jön magától idővel.

2016. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen,azzal én is tisztába vagyok,hogy később jobb alakom lesz,de nem tudok várni,mert én ballagásra szép alakot akarok...hülyen fog kinézni hogy ott felvonulok pár száz ember előtt ilyen alakkal.egyébként izmosodni majd fogok mert hamarosan járni fogok röpire vagy focira
2016. nov. 20. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:
röpi, foci nem izmosít, ők is külön edzenek
2016. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát azt írtátok sportoljak, ezek sportok xddddd de egyébként az edzéseken végeznek erősítő feladatokat, szóval de, izmosít valamennyit
2016. nov. 20. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Elhiszed, hogy ez a pár száz ember rohadtul le fog téged szarni? Mindenki 1) vagy magával lesz elfoglalva, mert ballag 2) azzal lesz elfoglalva, aki meghívta.

Magyarul senkit nem fogsz érdekelni, és fél év múlva már nem is fognak emlékezni erre.

Arról nem beszélve, hogy ez annyira jelentéktelen esemény, 2 év múlva már te sem fogsz rá emlékezni és javában a szalagavatón meg a gimis ballagáson fogsz gondolkodni. Általánosban még nem elvárás, hogy "nőies" legyél, jóformán senki nem nőies itt még, lehet, hogy a többségnek van melle, dereka, stb (habár tuti, hogy nem te vagy a sulidban az egyedüli lapos csaj), de akkor is látszik, hogy még kislányok, és pár év múlva visszanézitek a képet, és csak röhögtök, hogy mennyire gyerekesen néztetek ki. Nemcsak te, hanem a többi lány is, akiről azt hiszed, hogy "nőies".

2016. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
+ Lehet, hogy hozzád képest úgy érzed, hogy nőies a testük, de nem az, egy 18 vagy 16 évessel összehasonlítva a 14-15 éveseknek nem csak az arcuk, de a testük is gyerekes.
2016. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utsó válaszoló: ez hülyeség... Egy az hogy szerintem aki eljön a ballagásra az mindenkit megnéz mert falusi iskola szóval mindenki ismer mindenkit szinte, mellesleg nálunk ez elég nagy dolognak számít... És néhány lány lehet még rajtam kívül lapos, azok is eléggé lejjebb... És hidd el, van olyan osztálytársam, akinek szabályosan homokóra alakja van több is, szóval amíg nem láttad őket addig nekem ne mondd
2016. nov. 21. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!