Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem arany szerű hajam van...

Nekem arany szerű hajam van és borostyán színű mandulavágású szemem. Szerintetek az nézhet ki jól?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok is nyugodtan írjanak, nagyon érdekel, mert sokan azt mondjak különleges mások meg hogy unalmas.

2017. jan. 15. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár.
2017. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Arany szeru haj? Ha termeszetes persze csak hat mai vilagban mindenki a leszivatott hugy szinu sarga hajat aranynak hivja ezert nem tudom mit gondoljak az esetedben :D de lehet kulonleges is azert ez arc formatol is fugg
2017. jan. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetes :) köszönöm az eddigi kommenteket! ;)
2017. jan. 16. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nèzhet ki jól? Szerintem igen. Aki azt mondja unalmas, az talàn irigy, mert szetinte is jól nèz ki. Amúgy meg úgyis mindig lesz olyan, akinek nem fog tetszeni, meg olyan is akinek fog. A lènyeg, hogy neked tetsszen, ès akkor több olyan ember vesz majd körül, akiknek ugyanúgy bejön.
2017. jan. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon aranyos vagy, és köszönöm hogy segítesz visszaszerezni az önbizalmam :')
2017. jan. 22. 23:10
 6/9 anonim válasza:
Melled ?
2017. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kettő van neki.
2017. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
LoL, utolsó és utolsó elötti :DD köszi utolsó :)
2017. jún. 25. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet nagyon vonzó az összhatás!
2018. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!