Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti epiláljátok a...

Lányok! Ti epiláljátok a combotokat? Ha igen, nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Én most akarom, de gondolta, erőt gyűjtök!
2010. máj. 6. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
szőrős a combod?
2010. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy picit igen. Eddig senki nem tette szóvá, de engem zavar.
2010. máj. 6. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom csak pihés. Engem az is zavar magamon, úgyhogy én epilálom. Ki lehet bírni, elsőre sztem eléggé kellemetlen lesz, de utána hozzászoksz. :)
2010. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
gyantázni jobb..
2010. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor csak nekem olyan szőrös a combom mint lenn is?:/
2010. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem pl. ugyanolyan szőrös az egész combom, mint lent a lábszáram is. És nem pihék, hanem hosszú szőrök. Igaz a combomon annyira nem sötét, de azért elég erőteljesen látszik.


Hát ez van, régen epiláltam (fájt, jobban mint lent, de ki lehet bírni csak időigényes) de problémás volt leszedni a szőrt, mert ugye hátul is olyan ott meg alig értem el, sőt nem is.

Az meg úgy még rosszabb, ha az egész lábszáram sima a combom is elől és kicsit oldalt, de hátul meg nem.

Szóval én nem szőrtelenítem, sz.rok bele. A térdemig szőrtelenítem csak a lábam, illetve picit még néha tovább de ott csak kiszedek egy keveset, így valahogy kinéz.


Egyébként csak mondom, hogy a combom tövénél belül, a nemiszervem alatt nekem hatalmas fekete szőrök vannak, mint ugye az intim részen. És nem csak ott közvetlenül mellette, hanem rendesen a combomon.

Na gondolhatjátok...

Azt le szoktam epilálni vagy csipesszel kiszedegetem.


Én ennél többet nem vagyok hajlandó, nem fogom az egész combomat is szőrteleníteni, főleg mert hátul el se lehet érni normálisan sehogy sem. Próbáltam, de akkor meg kiesett a kezemből az epilátor :)


PLusz akkor odatesz az egésznek, mert nekem a derekam és a hasam, karom is elég szőrös. Ott rövidebb szőr van, de elég dús.


Akkor azokat emelné ki ha a lábam totál sima lenne.


Kérdező, szerintem ne szedd le csak ha tényleg durva.


Nekem még egy pasim sem panaszkodott. Pedig elég nagy pofája volt mindnek, megmondom őszintén :D de erre nem volt megjegyzés.

2010. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon rossz
2010. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2 cm-es foltban kiszedtem, és fogtam magam,elpakoltam az epilátort. Annyira fájt.

A szőrzet nem jelentős, csak saját magamat zavar. De inkább kifekszem a napra, mert nekem attól mindig kiszőkül(tapasztalat)

2010. máj. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!