Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/173 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell ennyire leegyszerűsíteni mindent? A szépség marhára nem minden, igazából nem is fontos dolog, mivel enélkül is elérhetsz bármit ami számít a világon b+. Lehetsz akár nobeldíjas matematikus is akár, de ameddig a szögletes világodban siránkozol hülyeségek miatt hát rábsztál mert örökre az a nulla maradsz akinek most érzed magad(?).
2011. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/173 anonim ***** válasza:
100%
akkor legyen ahogy akarod:baromi jó szépnek lenni, sosem fogod megtapasztalni az érzést amikor csodálnak vagy amikor ezért kivételeznek veled. ja és az a valaki azért mondta neked, mert nagyon sajnál... így jobb? ne legyél már ilyen marha
2011. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/173 A kérdező kommentje:
én még nem láttam olyan szép embert, akit utálnak az emberek. engem pl minden ember kb 2 mondat után RÜHELL.ha szép lennék, akkor meg beszélgetnének velem.
2011. szept. 2. 23:07
 4/173 A kérdező kommentje:
Igy van! aki szép azzal kivételeznek, annak nyalnak, annak minden sokkal könnyebb!
2011. szept. 2. 23:08
 5/173 anonim ***** válasza:
100%
Abba még bele sem gondoltál hogy azért rühell mindenki 2 mondat után mert ennyire barom módon állsz a dolgokhoz?
2011. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/173 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy eléggé élet ellenes a duma amit nyomatsz. Kit érdekel szép vagy e? Senkit. Ott van Tóth Vera. Az szerinted egy szép nő? Egy utolsó dagadék mangalica.


Ja és még annyit hozzátennék: Egy értelmes embert nem érdekli szép vagy e vagy sem, ha nem akar veled beszélgetni nem fog. Persze vannak idióták akik képesek csak azért fecsegni egy csajjal, hogy megdughassák. Na Bumm. Az ilyen beszélgetéseknek szerinted van értelme? értéke? NINCS. Menj és találj valami elfoglaltságot, tanulj, művelődj.

2011. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/173 A kérdező kommentje:
amig nem álltam sehogy a dolgokhoz csak egysejtüként éldegéltem, akkor is rühelltek, mindig hozzámvágták, hogy ronda vagyok. Egyenes ut vezetett tehát oda, hogy igy 22 évesen már gyogyszeres kezelésen leszek lassan. Aki meg egysejtü, de legalább SZÉP, arra elöbb utobb rátapad valami szép lányka, és a fejlödés beindul. De nekem csak a negativ dolgok jutottak, a külsöm miatt.
2011. szept. 2. 23:11
 8/173 anonim ***** válasza:
26%
Fiú vagy egyébként?
2011. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/173 A kérdező kommentje:
aha.
2011. szept. 2. 23:17
 10/173 anonim ***** válasza:
74%

Jah én is sokszor megkapom hogy nem jó szépnek lenni. Nem vagyok csúnya de nem is adomnisz. De sokszor csajok mondják csak le akarnak feküdni velük stb stb. De rájátszanak a szép csajok szép pasikkal fekszenek le akkor ha akarnak. A csajok előnyt élveznek vizsgán, felelésnél életben ha szépek....


Szóval a szépség nem hátrány semmilyen téren

2011. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!