Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szinte minden nap beszólnak...

Szinte minden nap beszólnak nekem, hogy de csúnya vagy éppen valakihez hasonlítva azt mondják rám, hogy nem az az undorító, hanem a másik. Amúgy sincs önbizalmam. Mit tehetnék, hogy ne zavarjon? Nagyon rossz érzes.

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol es kik mondjak azt neked?
2017. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Buszon, vonaton, városba ismeretlen emberek vagy èpp annyira ismernek, hogy láttak már règen is.. De egyszerűen nem bìrom már, elveszik a kedvem a naptól :(
2017. jan. 30. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel idegenek véleménye? Sokkal több vagy egy külsőnél.
2017. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes és lehet nem hiszed el, de vannak embertípusok akik céltáblájává válnak ennek. Én is egy vagyok közülük pedig elég igényes vagyok és többnyire csinosan öltözködöm. Én az évek alatt megtanultam ezt lerázni magamról és "nem hallani", de sajnos emiatt nagyon hűvös természetű lettem.

De muszáj, hogy megtanulj ne rágódni ezen. Talán vilagszépe tényleg nem lesz belőled (kitudja), de szellemi fölényben bármikor túl emelkedhetsz rajtuk, mivel aki valakit undorítónak nevez az nem több, mint egy ostoba barom.

Fel a fejjel <3

2017. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy kérdező?
2017. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu, 10-15 éve napi szinten átéltem ezt.

Ezalatt sok változason mentem keresztül. És akiktől ezeket megkaptam, nagy eséllyel recskáznának a képeimre. Ebben biztos vagyok :P

2017. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ANGI 21 válasza:
Egyszerűen ne foglalkozz velük és néha mondj nekik vissza, hogy picit féljenek tőled
2019. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!