Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! A külsőtök kapcsán...

Lányok! A külsőtök kapcsán számotokra mik a feltételei annak, hogy maximálisan teljesnek, nőiesnek érezzétek magatokat? Külsőleg mi tesz hozzá a "legjobb formátokhoz"?

Figyelt kérdés
Ilyesmikre gondolok, mint a friss zuhany, a megfelelő epiláltság.

2017. jan. 31. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó hangulat. Ilyenkor nagyon szépnek látom magam, egyébként meg nem segít az se, ha egész nap csak a külsőmmel foglalkozom.
2017. jan. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a hangulat legfőképpen. Viszont ha mondjuk frissen epilált az intim részem, vagy a lábam, az is fel tud dobni :D hiába nem látja senki a 26kg ruha alatt mínusz 20fokban, de én tudom hogy sima, és ettől jobban érzem magam :D ezenkívül a friss manikűrtől szokott még jobb kedvem lenni, csak arra sem mindig van időm :)
2017. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Hangulat függő. Van, hogy ki vagyok sminkelve, be van csinálva a hajam, miniruhában meg magassarkúban vagyok, fél órára, hogy induljak bulizni, és így belém hasít hogy "uhhhhhh fúj nem. Inkább nem" :D

Máskor meg itthon ülök pizsamában, kócosan, szürcsölöm a is teámat, és "úristen, hogy kÉPES A VILÁG ILYEN SZExistennőt kezelni!!! a világ még nem áll készen erre a testre!" :DDD

Egyébként általában edzés után vagy közben mindig jól érzem magam, olyankor mindig szuper elégedett vagyok magammal, akkor is, ha épp csorog a pofámról az izzadság és valószínűleg büdös is vagyok.

2017. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Frissen mosott haj, tökéletes smink, manikűr, ruházat, bőr és természetesen nálam is hangulatfüggő valamilyen szinten mert lehet ezek mind megvannak és mégis borzalmasan rondának érzem magamat
2017. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Frissen mosott, gyűrődésmentes ruha. Aznap megmosott haj. Vagy ha arcpakolást csinálok és utánna üdének érzem magam. Ja és persze egy nagyon kicsi parfüm ha nem aznap mostam hajat, mert én szeretem a sampon illatát és szeretem ha a hajam jóillatú, persze csak egy keveset fújok rá szemből, nem leszek illatfelhő :D
2017. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Frissen mosott haj, kellemes illat, szép manikűr, hidratált bőr. Ha ezek megvannak, mackóalsóban és XL-es pólóban is ülhetek itthon, akkor is jó csajnak érzem magam.
2017. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mostanság nem igazán vagyok a toppon lelkileg, nem érzem magam nőiesnek és szépnek, ehhez gyűjtök ötleteket.
2017. febr. 6. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelkileg nem vagy jól, akkor mozogj. Sétálj egyet mikor süt a nap, fuss, jógázz, pilatesezz.


Ettől jobban fogod magad érezni.

Utána meg kicsinosítod magad.


Nem tudom milyen gondod van, de nálam mostanában gyógyír ez:

[link]

2017. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

frissen mosott haj, bőrradír, arcpakolás

megfelelő epiláltság

jó illat (parfüm, tusfürdő, testápoló)


aztán ha megyek vhova akkor valami szűk ruha (akár nadrág + felső akár ruci lényeg h kiadja az alakom)

smink műszempilla

műköröm (járok rendszeresen)

önbarnító

arany ékszerek

2017. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!