Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a karomon lévő...

Nagyon zavar a karomon lévő kicsit erősebb, barnás szőrszálak . Ezért nem nagyon szeretem esetleg felhúzni a felsőmet, ha melegem van :S Mit ajánlatok, mivel szőrtelenítsem? Köszi=)

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
gyanta vagy epilátor! Semmiféleképpen ne borotvával! Egyébként személy szerint inkább azt ajánlom hogy gyantáztasd le, hamarabb túl vagy rajta!
2010. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyanta, epilátor, vagy szőrtelenítő krém. utóbbi nekem macera, én bírom a fájdalmat. de ha te kevésbé bírod, akkor inkább a krém. borotva semmiképpen
2010. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nagyon érzékeny a bőröm, gyulladt és piros lett a gyantától is, az epillátortól is, ezeket az erős, vegyszeres szőrtelenítő krémeket meg egyáltalán nem bírja. Úgyhogy én maradtam a borotvánál, hetente 1x kell csinálni és erősödött valamennyire a szőr, de egyáltalán nem vészes (már 5 éve csinálom). Az egész karomat pedig 2 éve, mert hülyén nézett ki, hogy az alkarom csupasz, felül meg kis pelyhes szőrök vannak. Télen ritkábban kell csinálni, és egyáltalán nem csúnya akkor sem, tehát ott nem olyan erős a szőr, mint a lábon.
2010. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem erősödik a szőr a borotvától... Ahogy elvágod a szőrszálat egy éles pengével, a szőr félbevágott lesz, és nem elvékonyodó, ezért érződik úgy, mint ha vastagabb lenne.
2010. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!