Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok véleménye érdekelne!...

Lányok véleménye érdekelne! Ez a mértékű szőrzet még belefér?

Figyelt kérdés

Elfogadható, pont jó, inkább menjen stb stb stb? Életkor is érdekelne. Köszönöm!


[link]



2017. febr. 3. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez tollpihe! De teljesen oké, persze.

20

2017. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed, vagy csak a tökéletes testeddel szeretnél büszkélkedni? Ez a szőrzet egyáltalán nem zavaró, sőt, szexi. 19/L
2017. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

persze, simán belefér

20/l

2017. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem dicsekedni szeretnék. (Tökéletestől messze áll, a hasamon még van felesleg, a fürdőszobai fény sokat segít...)


Erősebb a szőrzetem, igazából a lényeg az, hogy befektettem egy testszőr vágóra, és most használtam először, kiváncsi lennék a véleményekre.


Ha hiszitek ha nem, engem pl. "Zavar" ez a szőrzet is, próbáltam már gyantát, de nem bírja a bőröm, begyulladnak tőle a szőrtüszök, es csúnya lesz. Még V nyakú póló, vagy inget felül lazábbra hagyva, kigombolva sem nagyon szeretek hordani.

2017. febr. 3. 18:03
 5/12 anonim válasza:
Nekem bejon bar ez nyilvan egyenfuggo:) szerintem egy pasi ne legyen csupasz mint egy csiga , meg homis ...
2017. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Utolso vagyok elfelejtettem odairni h 20/l :)
2017. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak egy fajta gyantat probaltal vagy masmilyet is? (Osszetevoktol is fugg, hogy kipattog-e valaki. Nekem is kellett probalgatni, mire meg lett az igazi.) Illetve az sem mindegy, hogy mivel kened be gyantazas utan. Ja es gyantazas elott zsirtalanita, fertotleniteni kell valamennyire a borfeluletet, pl arctonikkal.

Egyebkent egyaltalan nem csunya, nem zavaro. normalis, igenyes, ferfias. De ha teged zavar, akkor az mas ugye.

2017. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mint az utolsó is írta, a gyantázás nem abból áll hogy csíkot húznak és letépik. Ha a bőr nincsen lefertőtlenítve akkor a szőr helyén sok baktérium és szennyeződés juthat be , ami begyullasztja. Fontos a gyantázás utána nyugtató krém is, nekem az sokat segít, ugyanis nekem is piros foltos, pöttyös a bőröm gyantázás után, és mindig bekenem nyugtató géllel. Utána kb fél-1 óra múlva eltűnnek a pöttyök :)
2017. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek a gyantázáshoz, ismerős kozmetikus csinálta. Meleg gyanta volt az tuti :) aztan lekente valamilyen nyugtató krémmel. Előtte viszont zsirtalanítás, tisztítás nem történt
2017. febr. 4. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Én speciel keveslem :) Oké, nem vagyok mai csirke, de egészen fiatalon is a szőrös mellkasok nagy rajongója voltam. 34/N
2017. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!