Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik, ha...

Lányok, nektek tetszik, ha egy fiú nagyon sok időt tölt a külsejével?

Figyelt kérdés
Akár naponta órákat is, főleg öltözködéssel meg hasonlókkal - szóval nem sporttal vagy gyúrással. Nem lesz ettől kevésbé férfias? Szerintem jó dolog, ha valaki törődik a külsejével, de ha már többet foglalkozik vele mondjuk a barátnőjénél is, az gáz. Viszont úgy tűnik rengeteg lánynak tetszik, akkor most hogy is van ez? 17/F
2010. máj. 7. 12:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az nem baj ha egy fiú igényes , de soha ne hanyagold el a barátnődet!
2010. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kamasz korban ez nem gáz, hiszen változik a test, szőrösödik a test, ismerkedik mindenki a testével, próbálgatja, mi áll jól, hogy álljon, hogy ne legyen esetlen... Viszont ez 25 felett már szerintem gáz, önimádó barmok, vagy önbizalom hiányosok csinálják.
2010. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ki is ábrándulnék ha napi fél óránál több kellene egy pasinak...

napi 10perc zuhany...

heti 1 borotválkozás arcon,honaljon,intim részen...

nagynéha arcmaszk


nem szeretem a piperkőc pasikat...

reggel nekem is elég 10perc elkészülni,legyen elég neki is...

23/N

2010. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha a pasi egy perccel is többet fordít ilyenekre mint én az nálam nagyot bukott. Nem selyemfiút keresek magamnak hanem férfit.32/l
2010. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Te egy metroszexuális, alfa hím lehetsz :D

Órákat tükörben.... ágyban, csajjal kéne órákat, nem magadat lesni kö.csög.

2010. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló véleményével abszolút egyetértek, miszerint "ha egy perccel is többet foglalkozik a külsejével, mint én, akkor az megbukott". Hozzáteszem, hogy egyáltalán nem vagyok igénytelen, foglalkozom rendesen a külsőmmel (de ez nem azt jelenti, hogy órákat bámulom magam a tükörben), és egy pasinál is szeretem, ha igényes, és ápolt, de ne essen már túlzásba, mert az már inkább gáz, mint jó.
2010. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. : )

Igényes. : D

Most a gyúrás a "menő" az igaz 17 éves korban...x"D

De én nem nagyon szeretem..legyen egy kis kocka has...de ez a nagy dagadó izmok...fujj >.<" xD Ezt nem szeretem. : D

Nem lesz kevésbé férfias....sőt..az öltözködésével tudja igazán kimutatni..: D

2010. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Órákat tükörben.... ágyban, csajjal kéne órákat, nem magadat lesni kö.csög."


Téged pedig nem tanított meg olvasni az a jó édes anyád, ugyanis egy szóval sem mondtam hogy rólam van szó. Azért köszi hogy benéztél ;)

2010. máj. 7. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz ...XD

nekem is barátom foglalkozik a külsejével de engem nem zavar meg sose hanyagolt még el sőőt inkább az az édes h nekem akar megfelelni :D de felőlem lehetne egy kis szőrös gorilla is úgy is szeretném :D

jóó abban osztom a véleményeteket h tényleg nem jó h ha túlzásba viszik de hát istenem ez van :D

2010. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyen igényes, ápolt, de órákat foglalkozni? Max, ha együtt veszünk fürdőt. Ki nem állhatom a hiú embereket...
2010. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!