Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15éves srác vagyok, és egy...

15éves srác vagyok, és egy nagyon nagy problémám van. Tiszta szőr vagyok vagyis mindenhol átlagos kivéve az arcomon. Ott nagyon szőrös vagyok és nem csak szakáll?

Figyelt kérdés
Pl az orrom is szőrös nem belül,hnem kivül a felületén. [link] ilyen csak szemöldök csipesszel szedem és van z orrom oldalán is [link] ilyen helyen (és a miteszerkből nőnek ki én ugy néztem).Nő a szakállam is már kezd látszani,megfigyeltem hogy mindenkinek hogy nő a szakálla.Nekem nem ugy nő mit másnak,másnak rendesen srégen nő felfele,nekem a szakállam a bajszomtol elindul srégen aztán egy nagy váltzás függlegesen felfele vannak a szőrszálak és fel a szememig :/ [link] (másnak ugy no ahogy látszik a képen,nekem emg ugy ahogy kiegészitettem a kék pontokkal :( ) A szemöldököm is felér a hajamig szemöldökömnél felfele gyengülnek a szőrszálak vagyis nem látszanak annyira erősen mint szemöldököm de látszdnak [link] mint a képen.Nem tudom mit csináljak,nagyon szégyenlem mgam a szőrszálak miatt.A szemem alatt az orromon keresztül is szőrös de azok csak pillérek bár ha nagyn közel hajolok a tükörhöz akkor látszodnak és azok is a miteszereknél.Mit csináljak valakinek valami tipp :/? Köszi a segitséget!

2017. febr. 6. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Miteszerre arctisztítás, a szőrt meg le kell szedni, a szakállt is borotváljuk, mert nem kívánt szőr. A többivel miért lenne máshogy? Monjduk az orrodból célszerű csipesszel ha ritka de nagy szőrszálak vannak. Javasolnék egy-két kört a kozmetikusnál és ellátna tanácsokkal, mit hogyan, utána pedig simán szőrteleníted az arcod.
2017. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nezz utana a végleges szortelenitesnek. Néhány tízezret par honap alatt összegyűjtesz és mehetsz. Vagy gyanta, borotva, epilator de ezt életed végéig csinálhatod és az se olcso meg megerősödik a szőr. Meg ajanlom a hormon orvost ő hátha ad rá gyógyszert
2017. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék ha ilyen szakállam lenne. 25 vagyok és csak bajszom van meg az államon egy pár szál szőr. És szerintem már nem is lesz több.
2017. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, a miteszereket kivéve. Szőrös az orrom, fülem,homlokom,nekem a szemöldököm is bozontos. Csipeszelem, borotválom,így aránylag jó. f.
2017. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. febr. 8. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!