Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kilónak kéne lennem?

Hány kilónak kéne lennem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 150 cm és jelenleg 51 kiló.

Voltam már ennél 10 kilóval több is, de még mindig nem érzem magam elég vékonynak.

Nem vagyok egy elől deszka, hátul léc alkat, mindig is nőies voltam, nagy melleim voltak és kerek fenekem, derékban karcsú.

Homokóra alkatú vagyok.

Irigylem azokat a lányokat,akik pl. 172 centisek és 56 kilók. A legtöbb osztálytársam ilyen.

Számomra az Abba énekesnői az etalonok, tényleg nagyon szép alakjuk volt fiatal korukban. Viszont ha ezt az arányt nézem,akkor 34 (!!!) kilónak kéne lennem ahhoz,hogy ilyen lehessek.

Egyébként is rühellem,hogy ilyen alacsony vagyok. Akkor legalább legyen esztétikus és kifogástalan testalkatom.

De azért ezt én is drasztikusan kevésnek tartom.

Pedig a magas lányoknál nem tűnik ez kórosnak - bár lehet azért,mert már bevett ideál a társadalomban és senki nem botránkozik meg rajta,mint a reneszánsz korban.

Tehát... hány kilónak kéne lennem ehhez a magassághoz,hogy tényleg jól nézzek ki?



2017. febr. 7. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
50-40 között lenne ideális a súlyod
2017. febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!