Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk adnátok egy kis önbizalma...

Fiúk adnátok egy kis önbizalmat? :$

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alakommal van problémám, mivel ahogy olvastam mindenkinek a kis mellű vékony lányok jönnek be, és ez kissé elvette az önbizalmamat. Az én alkatom teljesen más (tudom hogy így nehéz elkézelni, de képet nem küldök, így is elég sok a perverz gyakorin): nagyobb melleim vannak b-s melltarót hordok, 158 cm magas vagyok (na igen, egy törpe vagyok tudom :P) 60 kg, (ami nem látszik rajtam mások szerint) széles csípőm van, vastagabb combjaim, vékonyabb lábszáram. A másik probléma meg az, hogy a fiúk egyfolytába a mellemet nézik és ez zavar. :$

Fiúk vannak köztetek olyanok, akiknek tetszik az ilyen alak egy lányon?


2017. febr. 8. 16:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Ha egyfolytában a te melledet nézik akkor azt konvertálhatod is önbizalommá.
2017. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Nem néznék a melled, ha nem tetszene nekik. Ez önbizalmat kéne hogy adjon, ne tekintsd problémának.
2017. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

A B-s mellek elég kicsik. A C a normálisan/szépen nagy, felette meg csak simán nagy.

2017. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De ebben a korban a fiúkban dolgoznak a hormonok, és nem akarom hogy úgy tekintsenek rám a fiúk, hogy "dikk, egy csöcs" xD Mert amúgy az osztályból csak nekem van mellem, egyébként 14 éves vagyok ha ez számít valamit.
2017. febr. 8. 16:20
 5/20 A kérdező kommentje:
3-mas az én testi arányaimhoz ez a mellméret nagy.
2017. febr. 8. 16:21
 6/20 anonim válasza:
De hát a kérdésed tárgya az volt hogy az alakoddal kapcsolatban nincs önbizalmad. Márpedig ha téged néznek akkor olyan rossz biztosan nem lehet :D
2017. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó de azért kissé zavaró hogy a többi lányhoz képest én egy töltött sonka vagyok xD
2017. febr. 8. 16:24
 8/20 acelsziv ***** válasza:
100%

Most ellent mondok az általános tanácsomnak miszerint mindenkinek többet kellene olvasnia. Kevesebbet kellene olvasnod. Főleg ilyen marhaságokat.

Szépirodalmat, önfejlesztő könyveket olvass nyugodtan attól nem lesznek tévképzeteid.


Nincs veled semmi baj. Azért van annyiféle formájú nő, mert a férfiak ízlése is különböző. Van aki az alacsonyat szereti más a magasat. Van aki a vékonyat, más a husisabbat és így tovább.

Neked annyi a teendőd ezzel, hogy figyelmen kívül hagyod az általánosítgató f a szságokat és kialakítasz egy magabiztos önképet, amit kifelé is sugárzol. Ugyanis ez fogja AZT a fiút megfogni és nem a melled vagy a combod.

Tudod melyik fiúról beszélek nem? Arról a bizonyosról akire te is gondolsz. Ha van egy jó stílusod kinézetben és nem úgy öltözöl mint egy ágrólszakadt csöves és egy bányarém keveréke és hozzájön egy remek személyiség akkor nyert ügyed van.

2017. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Vizuális típus vagyok.


Amúgy tetszett már ilyen meg olyan lány is.

2017. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A B-s mell hol nagy?:D
2017. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!