Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, van olyan aki intim...

Lányok, van olyan aki intim részen epilálja magát? (Nem csak bikinivonal)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A borotvalas nem igazán jött be mert sajnos nem szedi le teljesen a szőrt.

Kozmetikushoz NEM megyek ezen testreszemmel

Magamnak szeretném csinálni így fontolgatom az epilátort. Hallottam hogy nagyon fáj, de gondolom azért nem elviselhetetlenül?

Sose epiláltam még de gondolom nem nagy ördöngösség (ha esetleg kell ügyelni valamire azt legyszi írjátok le:) ).

Előtte mindenképpen kiprobalom a lábamon pl hogy teszteljem 😁


Köszi a válaszokat!



2017. febr. 8. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam intim területen, csak karon, lábon. Egy kicsit kellemetlen, de nem fáj. Viszont rengeteg olyan embert ismerek, aki még lábon sem bírja, annyira fáj neki. Szerintem intim területen te sem bírnád. De egy próbát megér, hátha nagyon magas a fájdalomküszöböd.
2017. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a bikinivonalamat is epilálom, de szeméremajakra véletlen se használnám, könnyen becsípi a bőrt és nem túl kíméletes eljárás.
2017. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a lábamat sem bírom...

A bátyámat(tehát férfi) próbáltam epilálni, a köldöke alatt lévő szőrt, de nem bírta.

2017. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a szeméremdombot epilálom csak, a többi nagyon fájna.
2017. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!