Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kar szőrtelnítés? Fiúk,...

Kar szőrtelnítés? Fiúk, titeket zavar a szőrös kar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok és zavar hogy szőrös a karom. Szőke,de dús és hosszú. Anyukám azt mondta, hogy ne szedjem le mert csak megerősödik.Viszont engem zavar és be is szóltak már miatta. Van valami módszer amivel kiritkulna vagy eltűnne?

#szőrtelenítés #kar #kar szőrtelenítés
2017. febr. 16. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én biztos nem szőrteleníteném. Max. ha nagyon nagy és fekete lenne.

Utána állandóan gond lesz vele. Ott ráadásul elég finom, érzékeny a bőr, úgyhogy biztosan nem lenne szép egy gyantázás után.

Ugyanúgy ki fog nőni, akármit is csinálsz vele. Állandó problémát, elfoglaltságot fog jelenteni, hogy még ott is szőrtelenítened kell.

Esetleg tartós szőrtelenítést lehet kipróbálni, de az egy hosszabb folyamat és persze sok pénz.

2017. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is dús ,hosszú,és szőke. Néha nekem is beszólogattak 3rte,de figyelmen kívül hagytam. Ne foglalkozz velük. Félő,hogy ha leszeded akkor erősebb lesz,esetleg be is sötétedik és mikor nő vissza az szúr és nagyon csúnya. Mivel gyantázni nem nagyon lehet mikor kicsi , ezért valamennyit várni kell amíg nő egy kicsit. Na az nagyon csúnya. Ha meg borotválod azt meg kb 2 naponta csinálni nagyon macerás+ szúrna már kb fél nap után meg begyulladhatnak a szőrtüszők is.

Hidd el ha nem foglalkozol a beszólogatókkal,abba fogják hagyni. Pár év múlva meg senki nem fog neked szólni,mert remélhetőleg már lesz annyi eszük. 15 évesen most épp abba a korba vannak,hogy aki nem olyan,mint ők azt leszólják.

Én most 22 vagyok és még mindig szőrös a kezem és soha nem szedtem le. És senki nem tesz rá megjegyzést

2017. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős, sötét.Régebben szőkítve volt, de egy gondlat és leborotváltam, azóta rendszeresen kell. Szerintem hagyd, egyszerűbb lesz így az életed.
2017. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne gyantáztathatná le ha akarja?? Én is gyantáztatom engem is zavar. Képzeljétek a bajuszomat is gyantázni kell mert zavar az is. Gyantától kifog ritkulni semmi baja nem lesz a bőrödnek ahogy valaki irta😒 ha bajod lenne nem csinálnák a kozmetikusok😒. Annyira okosak vagytok némelyik aki irt komolyan. Szegény lánynak hagy legyen már komfort érzete. Hidd el jol fogod magad érezni ha leszedeted és nem kell takargatni magad vagy félni hogy ki szól be megint. 1000-1500ft.-od fogja bánni kb de aztem megéri hogy kb 2 hónapig szőrtelen vagy. De semmiképp lene borotváld.
2017. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Azért ne hasonlíts már egy bajuszt egy karhoz.

A bajuszomat én is gyantáztatom, de a kezemet nem. És senki nem mondta neki,hogy ne gyantáztassa, csak elmondtuk a véleményünket és a tapasztalatainkat.

2017. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én epilalom gyorsan túl vagyok rajta szep sima lesz a kezem ami visszanő az meg gyengébb szőr és nem is szúr es nem látszik ha no vissza de nekem fekete erős szőrzetem van .ha neked szőke teljesen fölösleges szerintem
2017. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tudom hogy régi kérdés, de hátha mások még olvassák.

Én is le epiláltam, és egyátalán nem bántam meg, nekem nem szőke volt, nem is fekete, de zavart. 2-3 hetente szedem le, mikor nő vissza alig lehet látni, nem lett semmi baja a bőrömnek se, én elégedett vagyok vele, egy idő után ritkulni fog, ha gyantázod vagy epilálod,de a borotva off!

2019. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem közepes erősségű és színű, egy ideig borotváltam, aztán meguntam és most már nem. Nem érzem úgy, hogy sűrűbb lett vagy jelentősen erősebb.
2021. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!