Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Titeket mennyire zavar...

Fiuk! Titeket mennyire zavar a kicsi mell?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok,nagyon kicsi melleim vannak 70A es hat igazabol nem is azt mondom hogy zavarnak,mert magabiztos vagyok de ha pl arra kerulne a sor hogy megfogja egy fiu vagy meztelenul lasson,nem mernek levetkozni,mert szegyellem. Nem tudom hogy van e esely hogy nojon meg.:(

2016. nov. 30. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Nekem világ életemben csak a nagymellű lányok tetszettek.
2016. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

1# Nekem pedig világ életemben a nagy farkú pasik jöttek be.

Olyan kevés van belőlük sajnos.

2016. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Kis mell is lehet vonzó. A kicsi aligha lóg.

Nézd meg ezt a lányt: [link]

Szerintem remek alakja van, pedig neki is kicsi a melle.

Egy tipp: kezd el mellizomra edzeni. Nagyobb nem lesz tőle a melled, de a fejlődő izmok kiemelik azt, ami van. A kosárméreted nem, de a mellbőséged nőni fog a kialakuló izmoktól.

2016. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Inkább legyen szép arcú vékony kis mellekkel, mint csúnya vagy kövér óriásiakkal:)
2016. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg pasinak kimondottan csak a kis mellek tetszenek :) Nekem 75B-sek,ergo nem nagyok,de így pont arányos a vékony alakommal.Nagyon sok pasinak bejövök,még soha nem éreztem,hogy hátrány lenne a "kis" mell.Nem minden pasinak jön be a nagy,sokaknak pedig nem is számít,mekkora.

20L

2016. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"Nézd meg ezt a lányt: [link] "


Dakota Skye? Kis perverz! :D

2016. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Addig oké hogy a kicsi is _lehet_ vonzó, de mi van ha a kicsi fiúsan laposat jelent?
2016. dec. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%

"sokaknak pedig nem is számít,mekkora."


Tévedsz!

A legtöbb pasi a mell alapján választ párt!

2016. dec. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, hát a szép az arcod akkor nem igazán számít szerintem vagy ha bejössz az illetőnek.
2016. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

"A legtöbb pasi mell alapján választ párt." - Hát ez elég szomorúan hangzik.


Én is hasonló helyzetben voltam egyébként, amikor összejöttem a barátommal (igen, valaki vonzónak talált 75A-s mellekkel, hűha) akkor parázni kezdtem, hogy mi van ha lekerül a pushup. :) Aztán végülis megtörtént a dolog és egyáltalán nem történt semmi azon kívül, hogy megfogta a mellem.


Szerintem válasszon az ember szexpajtást test alapján, élettársat pedig személyiség alapján. Természetesen fontos a testi vonzalom is egy párkapcsolatban, így ha valami kizáró ok, akkor nyilván nem kell magunkra erőltetni, de nem kell mindenről véleményt és elvárást alkotni mielőtt megismernénk az illetőt. Ha úgy indulok neki a kapcsolatomnak, hogy egy tőlem icipicit magasabb, szőkés, szép állcsontú, finoman kigyúrt srácot szeretnék, akkor nem lennék együtt a kétméteres, szakállas, 130 kilós barátommal, aki pedig a tökéletes ember számomra. :)

2016. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!