Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tartós illatozás! Ezt hogy...

Tartós illatozás! Ezt hogy lehet elérni, hogy egész nap jó illat lengjen körül bennünket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet egész nap kellemes, parfüm illata az embernek? Egy csomó ismerősöm van, aki ha délután elmegy mellettem, ugyan olyan jó illatfelhőt hagy maga után, mint reggel, PEDIG nem locsolgatja magát illatszerekkel minden órában.

Meg úgy alapjáraton...ugye általában "semleges" az ember illata, de mitől érezzük TARTÓSAN azt a bizonyos kellemest? :)


2017. febr. 16. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az avonból van EDP-s Cheris meg Faraway gold, és mindkettő nagyon jó.A cheris főleg.Fújok magamra 3 fújást és azt szokták mondani hogy néha megmaradnu is nehéz mellettem annyira túl fújom magam.Ajánlom neked tényleg.
2017. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Parfümtől függ. Pl Burberry Brit Rhythm nagyon tartós.
2017. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A normalis jo minosegu parfum akar napokig is erzodik egy ruhadarabon

Persze ezek a 3-4ezres parfumok elillannak par ora alatt

2017. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a drágák közt se mind tartós, meg még ezer dologtól függ. Pl száraz bőrön rövidebb ideig érezhető, ruhán meg tovább stb. 5-10.000 között már lehet jókat találni. Kremmania-n v Fragrantica-n érdemes olvasni az értékeléseket.
2017. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!