Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok, mit tegyek?

Nagyon csúnya vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem azt varom hogy azt mondjatok hogy biztos nem vagy csunya stb meg nem is szeretnek itt rinyalni...de annyira csunyanak erzem magam hogy neha sirni tudnek. A hajam alapbol gondor,nagyon kocos,bena,ugyhogy vasalom (tudom,tonkreteszem,nem kell most kioktatni ezert)de meg ugy is all osszevissza,a borom csunya,ha egy kis korrektort rateszek mar p..csa vagyok (13 eves vagyok),alakom az zero,a ruhak sehogy nem allnak rajtam,gorbe az orrom es ha tukorbe nezek egy eleg csunya lanyt latok,barmit probalok. Hogyan tudnek ezen valtoztatni?
2017. febr. 22. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Keress fel fejlesztő módszereket sportot művészi tevékenységeket . Akkor ha nem használnak az operációra gyűjts ha megteheted . Részleges lesz az eredmény mert megszokod az új arcot és változás folyamatosan ér testileg kívül . Te tudni fogod hogy ez művi és azok is akik dudát seget varratnak maguknak . Mert semmi sem örök egy kapcsolat sem sem semmi ...
2017. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!