Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom, ahogy kinézek. Mit...

Utálom, ahogy kinézek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Sportolok, talán kicsit túl vékony vagyok, de jó az alakom, szóval azzal meg vagyok elégedve. A szemem és szám is tetszik. De az orromat utálom, mert nagy. Komolyan, szemből még nem is lennék olyan csúnya, de oldalról az arcom (az orrom miatt) borzasztó. Szokták mondani, hogy szép vagyok meg ilyenek, de általában lányok meg rokonok. Szerintem egyáltalán nem tetszem a fiúknak. Vagyis nem tudok róla, de nem hiszem. És ez annyira rossz, utálom, hogy nem lehetek olyan szép, mint a többi lány. Utálom magamat, sokszor sírok is emiatt. Annyira szeretnék tetszeni a fiúknak, de kinek tetszene valaki ilyen?:D Nem tudom, mit csináljak.

2017. febr. 10. 20:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Sztem ne az orrod kegyen kisebb hanem a megfelelési kényszer ami benned van.Minden ember az előnyeit akarja kiemelni nem a hátrányait!;) Legyél ilyen!Nagy az orrod?!Mátyás királynak is az volt mégis az egyik legigazságosabb király volt.Jobb mint a pici disznóorr ami azt hangsulyozza h kover vagy.Nyugi:) Szép vagy;)
2017. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. febr. 10. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
A pasikat egyáltalán nem érdekli az orrod, csak a csöcsöd meg hogy gebe legyél. A lányok túlmisztifikálják ezt, ha tudnád, hogy milyen arcra bányarémeket tartanak istennőnek, akkor egy percig sem aggódnál az orrod miatt. Nézd meg ott van Sarka Kata a bazilikakilincs méretű orrával, az orrlyukába beférne a 4-es metró, mégis mindenhol azt olvashatod, hogy ilyen gyönyörű, olyan szexi.
2017. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy orrom van. :D Pluszba az állam előreugró amitől eléggé férfias az arcom. Néha cseppet sem érzem magam nőiesnek. A kis mellem és a keskeny csípőm "rásegít" erre.:/

17/L

2017. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia.

Én 21 éves vagyok. Régen ugyan ezt éreztem, amit te, csak én a hajam miatt, mert még most is nehezen kezelhető. (Mellesleg nekem is nagy orrom van, de sose éreztem hátrányát, sőt, egyedinek találom!).

Ilyen apróságok miatt ne legyenek gátlásaid, komplexusaid.

Egy lány sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái, de így természetes, hiszen emberek vagyunk. Barátkozz meg vele, hogy neked ilyen az orrod, na és?? Hátrányod sose lesz belőle.

Ha meg a szemed és szád tetszik, akkor máris találtál már valamit magadon, ami kompenzálja számodra. :)

15 évesen nem szabad ilyeneken aggódni! :)

2017. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én se mondhattam volna szebben kedves kérdező☺

Nálam is ez van....😡 karvaj orrú vagyok

Ez családi szokás😂

2017. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ja 17/L
2017. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
En igazabol nem ertem hogy miert kene bele torodnod:D amerikaban minden kb 3 lany orrplasztikaztat meg fogszabalyzo stb... Ha zavar akkor menj nyari munkara szerezz penzt es 18 evesen meg csinaltatod:D nekem is nagy , hatalmas, sose tudnam elfogadni igy ahogy van... Csak meg gyujtom a penzt :D
2017. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld a pacsi!:))
2017. febr. 11. 09:31
 10/11 anonim válasza:
Nagyon ismeros,nekem az orrom nagy,az allam pedig gorbe es en is tok csunyanak erzem magam sokszor. De szerintem ezek annyira nem feltuno dolgok,csak te latod igy,de mas lehet eszre sem veszi. Tenni nem sok mindent tudsz ellene,max nagyobb korodban a plasztika de azt nem ajanlom. Egyik osztalytarsamnak olyan gorbe az orra mint egy boszorkanynak,megis a fiuk kedvence,nem feltetlen ezen mulik:) ne feszengj emiatt,mert csak felhivod ra a figyelmet,maguktol mondom lehet fel se tunik senkinek :)
2017. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!