Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évig, mióta megszülettem...

14 évig, mióta megszülettem arany fülbevalóm volt, és ezt nem nagyon vettem ki. Ha kiveszem, és teszek bele bizsut történne valami? Pl. Begyullad vagy ilyenek

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, gondolj bele hányan hordanak bizsut.
2017. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,de már a fülem megszokta az aranyat.
2017. febr. 26. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatod, míg nem próbáltad.

Azért mert hosszú évekig csak arany volt a füledben, nem jelenti azt, hogy allergiás lennél a bizsura.

Próbáld meg, és ha piros lesz, ég, fáj, akkor vedd ki, mert nem bírja a bőröd.


Egyébként szoktatni kell, nekem sem bírta a bizsut, csak fehéraranyat, ezüstöt tudtam hordani. Aztán néha-néha betettem bizsut is kisebb időkre, mikor már éreztem, hogy fáj, piros a fülem kivettem, pihentettem kicsit. Majd újra. Ma már mindegy mit teszek be, semmi bajom.

2017. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem attól függ hogy megszokja e a füled az aranyat, hanem hogy nincs e fém allergiád.

Aműgy hordasz bizsut? Gyűrű stb ami kb egésznap rajtad van?

2017. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz hordhatsz ezüst vagy nemesacél ékszert is, ezeket bírni szokta szinte minden fül.
2017. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!