Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pigmentpor vagy színes porcelán?

Pigmentpor vagy színes porcelán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Frissen végzett körmös vagyok, még csak bontogatom a szárnyaim. Továbbképzések is érdekelnek, de nincs olyan gyakorisággal és olyan, amire szívesen is mennék, hogy gyorsan fejlődjek. Az érdekelne, hogy aki porcival dolgozik, inkább színes porcelánport vesz, vagy pigmentport és kikeveri magának. A pigmentporokat még géllakkozáshoz is fel tudnám használni ha jól sejtem. Ebből a szempontból talán kifizetődőbb. Ezzel kapcsolatban várnék tapasztalatokat. Köszönöm!

2017. márc. 2. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A pigmentpor drágább, mint megvenni a kész terméket. Másrészt, nem olyan egyszerű dolog a kevergetés. Ez egy drága szakma. Ez van.
2017. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy drága szakma. Ezért is nem akarok összevásárolni az elején egy csomó fölösleges dolgot, ami csak a fiókban fog figyelni. Nem tartom nagy dolognak a kevergetést és több lehetőséget látok benne, mint egy színes porcelánban. Közben eldöntöttem 😊 Nyilván ahogy haladgatok beszerzek mást is de az osmerkedési fázisban elég ennyi szerintem.
2017. márc. 6. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd rájössz...:D

Max a csillámport éri meg kevergetni, pigmentet nem.

2017. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!