Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán vagy zselés műköröm?

Porcelán vagy zselés műköröm?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akiknek már mindkettő körömtípusról van tapasztalata. :) Mi a különbség a kettő közt? Tapasztalatok? Mennyi az árkülönbség? Időben melyik építése tart tovább? Köszönöm előre is!:)

2017. jan. 12. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. Amivel a körmös jobban tud dolgozni. Mindkét anyag bírja a kiképzést,ha jól van elkészítve.

A porcelán annyiban különbözik a zselétől, hogy levegőre köt, nem kell lámpázni, így biztosan nem éget.

Egyébként mindkettő akrilszármazék, a porcelánnak semmi köze ahhoz, amiből eszel.

Árkülönbség (nálam) nincs, időben a porcelán gyorsabb.

2017. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyire gyorsabb elkészíteni? Köszönöm a válaszod!:)
2017. jan. 13. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs uv lámpa, nincs váltott kéz (nincs "hoppá, hozzáértem a lámpához, szétkentem a zselét), csak pakolom a porcelánt. Ha végigértem a 10 ujjon, már reszelhetem is az elsőt. Időben nem mértem még le.
2017. jan. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!