Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korig mondják...

Hány éves korig mondják valakire, hogy csaj? Mikor van a nők fénykora? Hány éves korig nem ciki ha discoba jár és rázza magát, bulizik, pasizik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem discoba járni meg ott picsulni bármilyen korban gáz, de mondjuk én rockzenét hallgatok.


Pasizni 100 éves korig lehet, aktívan szórakozni olyan 40-45 éves korig simán.


Csajnak hívni valakit olyan 30-35 éves korig, attól függően milyen az illető.

2010. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kb 25 éves korig mondom valakire, hogy csaj.

Egy nő fénykora 25-45 van. Kb 35 éves korig nem ciki ha discoba jár vaLAki.

2010. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van akinek szüksége van rá hogy egy szórakozóhelyen tekergesse a fenekét :) Köszi a választ:)
2010. máj. 9. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb. 25 éves korig lehet mondani, hogy csaj. Persze ha 25 év után is ugyanolyan kis buta p!csa valaki, akkor nincs határ...:D Kb. ez a kor a normális is, hogy eljárjon egy lány bulizgatni, pasizgatni, még ha később érő típus akkor maximumnak mondanám a 30-at. De 30 év után szerintem nagyon gáz, ha discoba jár valaki. Persze ők is járjanak szórakozni, mert fiatal, na de nem mindegy hova... :)
2010. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez igaz amit irtok, hogy ciki idősebben discoba járni. A múltkor bementem egy szórakozó helyre, 21 vok, és nem viccelek én voltam ott a legidősebb...

Tele vannak az ilyen helyek 13-16 évesekig.

2010. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!