Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti elvárjátok a...

Lányok, ti elvárjátok a társalgást a szépészeti beavatkozások alatt (fodrász, kozmetika, manikűr)?

Figyelt kérdés

Fodrásszal, kozmetikussal munka közben oké...de a körmössel is szoktatok, miközben dolgozik rajtatok?

Mert azért az egy aprólékosabb, nagyobb koncentrációt igénylő tevékenység, nem?

Tud beszélgetés közben a munkájára koncentrálni 100%-osan?



2017. márc. 5. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Kimondottan utálom, mikor beszélgetni akar. Csinálja a munkáját, én nem traccspartira megyek hozzá.

Amúgy sem szeretem, ha idegenek akarnak cseverészni velem.

2017. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol sem szeretem ilyen helyeken ha beszélgetni akarnak velem. Általában fáradt vagyok és semmi kedvem még udvarias cseverészésre koncentrálni
2017. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában szeretek beszélgetni, mondjuk fodrásznál haj dolgokról és hasonlók, de nem kell állandóan ha nincs kínos csönd.
2017. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

A fodrászom évek alatt már megismert annyira, hogy meg szokta kérdezni, mi a helyzet melóval, párommal, otthoni dolgokkal. Én is rá szoktam kérdezni, hogy pl babaprojekttel hogy állnak (már csak azért is fontos, hogy meddig járhatok hozzá :D), meg néha átbeszéljük az aktuáldolgokat, vacak az idő, már megint alig jutok ki hozzájuk, mert rossz a közlekedés. Ha ezekből kifogytunk, akkor én általában relaxálok, míg dolgozik, sosincs kínos csönd.

Egyébként a körmös is olyan, hogyha kezdő és szerencsétlen, akkor ne beszéljen, hanem figyeljen oda, de ha van tapasztalata, akkor nem fogja kizökkenteni a beszélgetés.


Elvárni nem elvárt egyébként a beszélgetés, de jobb lesz a hangulat, ha vagy olyan viszonyban a szolgáltatóval, hogy pár szót azért váltotok egymással.

2017. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Sőt szívesebben hallgatok másokat beszélgetni.

Szerintem tud a munkájára figyelni, koncentrálni meg kell.

2017. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!