Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki olyan fotóst...

Ajánlana valaki olyan fotóst Budapesten, aki egy egyáltalán nem jóképű férfiról is tud előnyös képet készíteni és retusálni is tudja, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Kb. mennyibe kerülne ez kompletten?
2010. máj. 10. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy képet Google-n Marlon Brando-ról, és fogd rá, hogy az te vagy. :D
2010. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és ezzel kit akarsz becsapni? rólam is mindig szar fotók készülnek, de apám megmondta, hogy a fénykép nem hazudik... és igaza van.
2010. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat szeretnék kapni.

Nem akarok senkit sem becsapni. Egy szakmai katalógusba kell, de nekem ez egy nagy megtiszteltetés, és ezért nagyon fontos, hogy a lehetőnél is jobb kép legyen benne rólam.

2010. máj. 10. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem egy 100-as,de persze nem egy kép lenne benne,hanem több száz,mind retusálva:D
2010. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem a neten találsz profi fotóst bőven, szerintem érdemes lenne próbálkozni olyannál is, aki esküvői fotókat készít, ők biztos tudnak jól restaurálni. Árat meg azért nem lehet mondani, mert ez inkább megállapodás kérdése, hiszen gondolom ilyen tablófotó-szerűségről lenne szó, nem tudom elképzelni, hogy ezért több tízezret elkérnének. Ma már szinte mindenhol digitális géppel dolgoznak, bemész és addig készít rólad fotókat, amíg egyre azt nem mondod, hogy jó lesz és utána meg tudjátok beszélni, min kéne javítani.

Sok sikert.

2010. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!