Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülszúratás - hol, hogyan?

Fülszúratás - hol, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fület szeretnék szúratni. Egy lyuk van a fülemen, azt még babakoromban csinálták, így nem sok infóm van a dologról.

Nem igazán tudom, hogy vágjak bele. Olvasgattam, sok helyen szidják a lövést, de ilyen helyeken szinte mindenhol csak ilyet látok kiírva: fülbelövés...

Akkor ez most jó vagy sem?

Claire's-ben Bijou Brigitte-ben, szóval ilyen ékszerboltokban néztem, ott mondták, hogy persze, megcsinálják pillanatok alatt, de kicsit tartok a dologból.

Megéri ilyen helyre menni? Vagy tényleg akkora cink a fülbelövés? Ha nem ilyen helyre, akkor hova menjek? Piercingest kicsit túlzásnak tartanám, mert nem porcba szeretném meg semmi, csak simán még egy lyukat a fülcimpámra.



2017. márc. 6. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj piercingeshez, a fülbelövést is el lehet cseszni, claire's-ben sima alkalmazott csinálja míg egy piercingesnek végzettsége van arról hogy ő ezt a kisujjából rázza ki.

Na meg a piercinges kb bármit be tud rakni nem csak a belövős fülit, akár egy patkót, golyózáras karikát vagy kis pötty piercinget is.

2017. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És lövés vagy lyukasztás? Mert mindenhol szinte a lövést látom csak hirdetni, de neten meg itt is olvastam róla negatív kommenteket, hogy veszélyes.
2017. márc. 6. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A lövéssel az a baj hogy a belövőpisztolyt nem lehet 100%osan sterilizálni, egy aránylag tompa fülbevalóval csinálják ezért nagyobb a roncsolódás és elég korlátolt a lehetséges berakható ékszer. Ha nem is hirdetik de bármelyik piercing szalon megcsinálja a szúrást bár nem mind tart fülbevalót de pl egy labret vagy sima egyenes szárú piercing is tökéletes vagy akár veszel egy szép orvosi fém fülit azt is beteszik neked, bemész és megmondod hogy szuratni szeretnéd a cimpád nem lövetni, megbeszélitek mit rakjon bele (nekem az elsőnél nem volt fülbevalójuk így golyózáras karikát kaptam)és megcsinálja, kicsit tovább tart mint a belövés de ha már átment a tű onnan nem vészes, áthúzza az ékszert, rácsavarja a végét, letisztítja és kész.
2017. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó a tű maga se vészes, semmivel se fáj jobban mint mikor véradáskor szúrnak.
2017. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!