Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok olyan ajakápolót ami...

Tudtok olyan ajakápolót ami maximálisan bevált nálatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Labellót használok, előtte is próbáltam már több fajtát, de folyton visszatérő problémám, hogy állandóan cserepes a szám, száraz, hiába kenem be, egy bő fél óra múlva már megint érzem. Rendesen iszok is, tehát nem hiszem hogy ez lenne a probléma. A legrosszabb hogy ami durván felcserepesedik az elkezd ugye felszakadni, amit nem tudok elviselni, ezért le kell tépjem, amitől sebes lesz és csúnya. Nyáron ennyire nem súlyos a helyzet. Tudtok segíteni ami beválhat?

2017. márc. 9. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is sokszor problémám volt ez.

Nekem ami bevált az a házi készítésű ajakápolóm (méhviasz, kókuszolaj, e-vitamin, illóolaj, vannak jó kics receptek a neten). Ha nem akarsz kotyvasztani otthon akkor ne konkrétan ajakápolót keres. Bioboltban lehet venni sheavajat, amibe nincs semmilyen mesterséges anyag. Mikor este bekenem az egész arcom a számra is jut és puha lesz tőle.

2017. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lushnak az ajakradírjait ajánlom. Nekem is ez volt a problémám,mint Neked. 1 hónapig kenegettem és puha,szép az ajkam
2017. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az abszolút kedvenc, nem olcsó, de nagyon jó és sokáig elég is.

[link]

Viszont amit szerintem érdemes betartani mindegyiknél, ne használd nagyon sokat, mert úgy szinte mindegyik szárít. Én reggelente fogmosásnál picit megdörzsölöm a számat is a fodkefével, így lejönnek a száraz bőrök.

Ha olcsóbbat akarsz, van a Lansinohnak mellbimbó krémje, dm-ben is lehet kapni, szerintem az is szuper :D

2017. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én az Isana olivás ajakápolót használom. Vonakodva vettem meg, mivel általában 160-200 ft között mozog az ára, azonban szépek az összetevői. Labellot már régóta nem használok, az csak addig jó, míg az ember felkeni, utána csak jobban szárít. Eddig Garniert használtam, de azt már nem találtam, így lett az Isana. Annyira meg vagyok vele elégedve, hogy innentől csak ezt fogom vásárolni.
2017. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
The bath house sticky toffee lip balm. Isteni illata van.
2017. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Labello tégelyes ajakápoló, vagy sötétkék nivea. Az ajakápoló stiftek amúgy is szárítanak.
2017. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!