Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről, írásról, vagy hogy is nevezzem?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 14. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Beteg, zavart. Nehéz elhinnem, hogy férfi írta.
2017. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Tuti valami önbizalomhiányos duci csaj írta, vagy egy pasi aki nem kell a szép és fitt nőknek.
2017. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, bár nem a duci a szép, hanem a formás, edzett alkat. (mert hiába nem gebe vki, ha idomtalan). Az anorexiás alak nem szép, se nem vonzó.
2017. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: az anorexia egy mentális betegség, nem egy testalkat. 80 kilós lány is lehet anorexiás és nem mindenki anorexiás aki nagyon vékony. Nem kötekedni akartam, csak mivel én is voltam evészavaros nagyon nem szeretem ha ezzel dobálóznak.
2017. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg simán elhiszem hogy pasi írta, mert van akinek ez tetszik. Ízlések és pofonok.
2017. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kezdeti stádiumú hujberferiben szenved az illető.


Nagyon idegesítő, amikor végletekben képesek csak gondolkodni az emberek. Vagy zsírdisznó, vagy csontváz lehet csak az ember lánya. Hogy egészséges, ott gömbölyű, ahol kell? Ki hallott már olyat?

2017. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha valaki ennyire kover noket akar fogdozni akkor fogdozza nem erdekel de hogy ilyen hanyinger kelto blogbejegyzeseket tesz kozze az interneten az mar felhaborito! mi van ha a 8 eves fiam elolvassa es ennek hatasara majd o is kover lanyt akar maga melle felnott koraban??? en nem fogom oket etetni... egyebkent sem hiszem h egy ien gyaszkoporso aki egy noi test latvanyatol konnyekkel kuzd annyi kover puncit fektetett volna meg... latszik h csak kover csajok allnak le az ien fajtaval... egy normal kinezetu csaj se allna le vele mert biztos o is mazsa felett van.
2017. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak akiknek ezek jönnek be de ezzel általánosítani...


Nekem pl a lányos nők jönnek be. Ne legyen kövér, vagy szétedzett. Egyszerűen legyen nőiesen vékony, törékeny, de ezzel se írom hogy mindenkinek ez kell csak nekem:)

2017. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezt egy elmebeteg valaki írta, aki a disznókat szereti. Én is szeretem őket, de én sütőben sülve bő szaft-ban.
2017. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4! arról van szó, hogy ne akarjon már egy normális alkatú vagy kicsit telt nő csontsoványra fogyni minden áron, mert állítólag az a szép. (nem a betegségről szól a cikk és én se arra írtam).
2017. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!