Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 11. 12:10
 1/3 PresidentEvil ***** válasza:
70%

.

Arra az öt sorra gondolsz, ami a linkelt oldalon van? Szerinted milyen véleményt írhatunk egy olyan, láthatóan most összeeszkábált oldalról, ahol rögtön ez fogadja az embert?


"Te is voltál már úgy, hogy el szerettel volna olvas, de sehol sem találtad? Te is probálkoztál már könyvítással, de megakadtál? Akkor itt a helyed!!"


A folytatás sem jobb:


"Ha megakadtál a könyvírásban, vagy csak véleményeztetni szeretnéd küld el nekem e-mailban és én kirakom, és mihelyst válasz érkezik te is megkapod."


Tényleg azt gondolod, hogy leendő írók tömegével fognak majd véleményt kérni tőled az írásaikkal kapcsolatban, amikor két egyszerű mondatot nem tudsz helyesen leírni?

2017. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2017. márc. 11. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Az írásból látszik, hogy fiatal vagy. Ha igazán jó szeretnél lenni, akkor nem a saját korosztályod szintjén kell írni. Hiába vagy 15 éves és hiába írsz 15 éveseknek könyvet. Ha azt szeretnéd, hogy elolvassák a könyvedet, akkor ki kell törni a tömegből, nem írhatsz átlag szinten.

Az egyes szám első személy, veszélyes az inkább napló stílus, sokan nem szeretik.

Figyelj oda, hogy ne beszélt nyelven írj. Pl. "totál egyedül." Ezt inkább beszédben használjuk, én inkább azt írtam volna, hogy teljesen egyedül.

Rengeteg a volt: "egyik volt osztálytársam volt" ezt inkább így fogalmaznám: pár éve még egy osztályba jártunk.

Végül, nem tudok helyesírásról véleményt mondani, mert én sem írok helyesen, de a "mindíg" nagyon durva hiba a "csókoloznák" meg nyelvtanilag helytelen. Ha valaki meglát ilyen nyelvatni hibákat biztos nem olvassa tovább a regényedet.

2017. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!