Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyáktól kérdezem, a piercinge...

Anyáktól kérdezem, a piercinget vagy tetoválást a betöltött 18-tól vagy az elköltözéstől engednék meg a gyereknek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól hogy maga keresi meg rá a pénzt.

Mondjuk 18 után már hova kérjen engedélyt...

2017. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha van pénze mindenre?
2017. márc. 16. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok anya de van nekem egy anyám szóval az ő hozzáállását mondom :D

16-tól engedte a piercinget de kikötötte hogy semmi extrémet, pl a fülemet szurathatom össze-vissza azt el lehet takarni de arcra ne, egy orrcimpa pöttynél meg is álltam, tetkót engedte de persze előbb megbeszéltük mit, hova és azt mondta okés, tudja hogy nem vagyok hülye, olyan helyre tetetem ahol el tudom takarni szóval ő lazán állhozzá amíg én se csinálok hülyeséget.

2017. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és persze mindent magamnak fizettem.
2017. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mind a kettőt nagyon szeretném de nem engedik (18 és fél vagyok), és ez rossz érzéssel tölt el, gondoltam hogy megcsináltatom úgy hogy nem tudják de nem nagyon merem. Én a fülemet nem tudnám eltakarni de nem is baj. Annyival szerencsém van hogy bármelyikre lenne pénzem.
2017. márc. 16. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le velük és beszéld meg. Kérdezd meg hogy miért nem engedik? Mi az indoka? Hogy nem tetszik? A te tested, neked kell tetszenie. Nem találsz munkát vele? Egy fülbevalót szerintem még a legszigorúbb dresszkód is engedélyez plusz ha begyógyult kiveheted. A tetkó túl feltűnő? Rakasd olyan helyre ahol el tudod takarni (hát, comb pl). A legtöbb nem engedés mögött az áll hogy "mert az anyád vagyok és azt mondtam" de igazából ők se tudják miért nem engedik csak nem akarják mert sajt.
2017. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Beszélni nem nagyon tudok velük, nem gondolkodunk hasonlóan.. Amúgy én is azt szoktam mondani hogy mert sajt:DD

4 fülbevalóm van és még kettőt szeretnék porcba, a tetoválást (ami egy szó lenne) meg a felkarom belső oldalára. Így "látszódik meg nem is", mikor hogy.

2017. márc. 16. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Piercinget 14-től megengedném.

Tetoválást 16-tól, de úgy, hogy előtte 1 évet várunk az elképzeléstől a megvalósításig, az ő érdekében, nehogy megbánja.

(Én lehet, hogy tetovált, piercinges anyukaként másképp állok hozzá. 2 lányom van, ha akarnak majd, ezek lesznek a kikötések.)

2017. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!