Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eger környékén hol csinálnak...

Eger környékén hol csinálnak piercinget szülői nyilatkozat nélkül 16. évét betöltött személynek?

Figyelt kérdés
Nem engedik a piercinget. Egy septumot szeretnék. Tudom, hogy jól állna, de nem hiszik nekem el. Azonban ha meglátnák, megváltozna a véleményük és el is fogadnák. Ugyanis ha valami jól áll, azt elfogadják a szüleim. De mivel nagyon konzervatívak, ezért nem engedik, hogy megcsináltassam. 16/L

2015. aug. 22. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehol.

18 éven alul szülő/gondviselő (azaz a gyám) beleegyezése kell. Néhány helyen az országban ha néznek 18-nak, akkor nem kérnek személyit, de az előírások szerint kéne, van ahol a 30-évestől is kérik.

Vagy vársz vele még 2 évet, vagy mégis rábeszéled őket. Az otthoni, sufni megoldásokba ne menj bele.

(egyszerű: megmondod, hogy menjenek bele, ha meg majd meglesz már pár hónap múlva, max kiveszed ha mégse, annak a helye abszolút nem látszik, ha meg olyan környezetbe mentek, ahol nem néznék szép szemmel, csak befordítod, vagy addig kiszeded és kész.... stb. sok sok indokot tudsz erre mondani...)


Remélem hasznos voltam!

2015. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem egy ismerősöm csináltatott tetkót (14-15 évesen kb), úgy hogy felhívta az anyját anyja belement és kész. Egerben a PsychoganG Tattoo-ban.
dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!