Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk még, akiknek...

Sweetchocolate kérdése:

Vannak olyan fiúk még, akiknek szintén a természetes lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Én többnyire azt szeretem, ha egy lány smink nélkül szép, és nem ken magára sminkeket.

#smink #lány #csinos #természetes #természetes lányok
2017. márc. 17. 22:34
 1/7 anonim válasza:
100%

14/L

Ritka dolog manapság az ilyen. A fiúk általában (tisztelet a kivételnek) felületesek, és csak azok a lányok tetszenek nekik, akik agyon vannak sminkelve és kelletik magukat. Én nem ilyen lány vagyok (szerencsére). De az én osztályomban is vannak ilyenek mint te. Úgyhogy nyugi, nem vagy egyedül :)

2017. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Én rühellem a sminket. :)

Amikor meg mondtam a sok nyafogónak, hogy azért kaka a bőrük, mert azt a fostos vegyszert kenegetik rá mióta 12 évesek, akkor meg én voltam az antikrisztus. :D

F

2017. márc. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tengericoca válasza:
80%

Utolsónak üzenem, hogy ha nem ért a sminkhez inkább evezzen más tájra, mert max a kínai,olcsóbb sminkek "fosos vegyszerek". A jó minőségűek nem okoznak ilyen problémát.

Ha meg nem szeretitek a sminket akkor válasszatok olyat aki nem sminkel azt csók. Nem értem minek ezen hőbörögni minden héten.

2017. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelen.

Csak nem nagyon látni teljesen természetes lányokat, nőket ma már.

31/F

2017. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2017. márc. 18. 18:15
 6/7 anonim válasza:
Vannak, szerencsére. Pl a barátom :)
2017. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves ignoráns tengeriretard!


Ugye tudod, hogy minden "minőségi" smink nem, hogy kínában készül, de 75%-a ártalmas vegyszer. (lévén a törvény szerint 25%-nak kell természetes anyagokból csinálni, hogy rá lehessen mondani, hogy "természetes" smink ;) )

2017. márc. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!