Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a melleket...

Hogyan lehet a melleket természetes módon csökkenteni és feszesíteni? Úszás segíthet? Vagy másmilyen sport?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a kérdés sokaknál kicsapja a biztosítékot,de nem kérek olyan válaszokat hogy h.lye vagyok és mi szükség erre. Azt szeretném elsősorban hogy feszesebb legyen, akkor már elégedettebb lennék. Melltartóval még elmegy valahogy, de anélkül szerintem borzalmas. Én nem tudom elfogadni. És a méretek is problémát okoznak.. Nincs belőle egészségügyi problémám (Pl: hátfájás) de nincs önbizalmam. És nem tartom előnyösnek semmilyen szempontból. Úg érzem egyáltalán nem passzol az alkatomhoz sem. (164 cm / 51 kg) úgy érzem minden fehérnemű és fürdősruha borzalmasan áll rajtam, de a műét nagyon drága.


Kérdéseim:

Ha elkezdek fogyókúrázni, az segítene valamit?

Jelenleg heti 3x sportolok aerobicot.

Gondoltam rá, hogy beiktatnék még mellé heti 2x úszást és minimum egy futást. A sok sporttól sikerülhet formálni és lejjebb alkudnni a méretből? Az úszás például jó erre?

Próbáltam már elfogadni, de nem megy. A méret még hagyján, de nagyon kiborít, hogy lóg (nem a térdemig, de szerintem ez is épp elég)



2017. márc. 5. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellizomerősítő gyakorlatok erre nagyon jók, keress rá a neten.
2017. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mellizomerősítő gyakorlatokat végezz, a több mozgás csak fogyáshoz vezetne, akkor meg lógna, ráncosodna a melled. Ahogy így írod, vékony vagy, nagyobb mellekkel, sportolsz. Ez a fiúknak imponál. Azt pedig, hogy nem vagy szép, nagyon gyorsan felejtsd el! Akárhol látsz egy képet pl. egy modellről vagy színészről, akkor se az jusson eszedbe, hogy ilyen szép sose lehetsz. A photshop nagyon sok mindenre jó. Mindig magadhoz kell mérni.
2017. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a hasznos válaszokat. Utánanéztem ezeknek a gyakorlatoknak pontosan, bele is vágok, hogy nyárra kicsit formásabbá tegyem magam :). Egyébként 24 vagyok. Nagyon nehéz elfogadni magam, de igyekszem elvonatkoztatni a színészektől, modellektől, mert egyrészt sok kép róluk csak az előnyös oldalukat mutatja, meg ők megengedhetik maguknak hogy kés alá feküdjenek.
2017. márc. 8. 16:10
 4/6 anonim válasza:
Igen, természetesen ha fogysz, akkor onnan is le fog menni előbb-utóbb a súly. Kérdés, hogy ha ilyen alkatod van és oda hízol először, akkor onnan fog legkésőbb is lemenni. Egyébként az 51 kilód még inkább kevésnek mondható, szóval gondolom alapjáraton vékony vagy és hatalmasak a melleid.
2017. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogyástól csak kisebb lesz és még jobban lógni fog! A nagy mellek gyönyörűek! Ahhoz nagyon durván kell lógniuk, hogy ne legyenek szépek (és egyébként is, akkor is minimum ruhában jobban néz ki, mint ha kicsi lenne, sőt!). Tudsz esetleg linkelni képet a tiedhez hasonlító mellről?
2017. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig annyi derült ki hogy 24 éves vagy és sportolsz és nem vagy megelégedve a külsőddel. De a sok ok közül a legfontosabb ami miatt az embereknek többnyire alacsony az önecsülésük az az, hogy nem volt párkapcsolatuk, vagy ha volt és válás lett a vége a partner nem volt rajtad valamivel megelégedve vagy csak szimplán mondott egy kamu indokot. A kérdés így az hogy volt párkapcsolatod? Vagy van? Mert ha nem, akkor én inkább azt ajánlanám, mint mégtöbb mozgást és fogyást meg miegymást. Az önkép pedig sose lesz olyan amilyen amíg 7 milliárd ember van a bolygón és ez egyenlő azzal hogy ennyi különböző véleményű ember van akiknek a fele azt mondaná hogy jól nézel ki a fele meg hogy nem. A fele azt mondja lóg a melled, a fele meg csak úgy nyalná és falná. De mondhatnám azt is hogy tölts fel egy képet és pontosabb véleményt tudunk mondani, hogy egyáltalán szükséges-e bármit is tenned, vagy csak rosszul érzed magad a bőrödben miközben tökéletesen nézel ki? (24/F)
2017. márc. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!