Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a linken szereplo...

Szerintetek a linken szereplo lany peldaerteku, vagy inkabb ciki?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem ez inkabb ciki.



2017. márc. 19. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahol elég szomorúnak érzem, hogy egy nő nem jó úgy ahogy van, csak szőr nélkül. Ilyen szempontból példaértékű.

Az más kérdés, hogy én nem lennék képes így mutatkozni.

2017. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Inkább igénytelenségre utal nekem, de az ő dolga, ha így érzi jól magát..
2017. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
szerintem gáz.
2017. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
H nem szőrtelenít, az a kisebb baj, de milyen igénytelen már az egész nő! Mi az a retkes zokni, az a szétégett haj, az a sok háj rajta?! A képről érzem az izzadtságszagát.
2017. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Az egyik zoknija ki van fordítva.

Nem mondom hogy ciki, de nem tartom ízlésesnek. A nők már az ókorban is szőrtelenítették magukat, nem újkeletű dolog, és én is sokkal jobban érzem magam csupaszon. Azt meg kicsit képmutató dolognak tartom, hogy a neten nyomatja az önelfogadó propagandát, strandra meg szőrtelenül megy, ahogy pasizni is szőrtelenül pasizik.

2017. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5-össel
2017. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb ciki.
2017. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem úgy ronda ahogy van.
2017. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még nem lenne baj, hogy nem szőrtelenít, de valahogy az egész csajról és a környezetéről is az igénytelenség sugárzik. Mellesleg fura, hogy mindenhol full szőrös, de a szemöldökét azért kiszedi, ezt nem tudom hova tenni.
2017. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szép látvány ezt bevallom, de csak azért mert a szép sima lábakat szoktuk meg. "Az a normális." Egyes emberek irreális dolgokat várnak el egy nőtől.

Rajtam is iszonyú nyomás van néha, hogy most egy kis szőrrel a lábamon elmehetek-e a strandra vagy megszólnak érte.

De közben a szőrtelenítés is kínszenvedés, begyulladt szőrtüsző, miegymás.

Nehéz kérdés... Ha nem is ennyire szőrösen, de jó lenne, ha a világ elfogadná, hogy mindenki szőrös és ez nem undorító.

2017. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!