Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is a magyar...

Szerintetek is a magyar lányok a legszebbek? 😍

Figyelt kérdés
Szerintem,a legtobb kulfoldi nagyon ra van gerjedve a ,,lanyainkra" tobb kulfoldi is mondta hogy a magyar csajok a legszebbek. Szerintetek van benne valami?
2017. márc. 21. 15:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
72%
Szerintem nem. Külföldi rokonaim szerint sem.
2017. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mikeXxX ***** válasza:
64%
Legalábbis ezt hiszik magukról :) !
2017. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Én már éltem Svájcban és Ausztriában, ahol nagyon sok különböző nemzetiségű embert láthattam és még nőként is azt mondom, hogy itthon sokkal több szép, igényes, sportos, csinos nőt látni, mint bárhol, ahol eddig jártam. Ezt több külföldi pasi ismerősöm is mondta.
2017. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Ezt főként otthon mondják. Orosz és ukrán nők szépségével és kecseségével nem tudnak versenybe szállni. Külföldön élek, abban viszont egyetértenek a(férfi) barátaim, hogy a magyar lányok kedveltek, mert kirívóan viselkednek és öltözködnek, könnyen kaphatóak. Nem véletlenül vannak tele az osztrák piros lámpás házak és táncos klubbok is magyar nőkkel.
2017. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem kifejezetten csúnyák. A magyar konyha meglátszik a bőrükön, az alakjukon már egész fiatalon, sok a skinnyfat, hájas és pattanásos. Stílusérzékük semmi, sem öltözködni, sem sminkelni nem tudnak. Mindehhez egy elég érdekes attitűd is társul, el vannak szállva maguktól, vagy búskomorak.

Azt viszont már több külfölditől hallottam, hogy a magyar lányok könnyűvérűek és jók az ágyban, lehet ezért népszerűek.

2017. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

13 éves korom óta Angliában élek, de itt még egyetlen egy olyan lányt sem láttam aki versenybe tudna állni egy teljesen átlagos magyar lánnyal.

Szóval szerintem Európán belül, eddigi tapasztalatok szerint a magyar lányok a legeslegszebbek :)

Persze mindenkinek más lehet az ízlése, nekem a magyar lányok jönnek be akkor is.

2017. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
#3 vagyok, nem tudom, miért lettem lepontozva, de egyszerűen tényleg ez a tapasztalatom, akár tetszik egyeseknek, akár nem. #6 válaszról jutott eszembe, hogy pl a 17 éves unokaöcsém, aki Németországban él, mindig alig várja, hogy hazajöhessen csajozni, mert elmondása szerint kint még a legjobb csajok is kb bányarémek az itthon jó csajokhoz viszonyítva :D Persze, ízlések és pofonok. Az orosz és ukrán lányok is szépek, ez is tény.
2017. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
#7 6-os vagyok. Teljesen átérzem :D énis 17 vagyok, és itt azok a lányok akik 10-esnek felelnek meg, otthon egy átlag alattinak mondanám..
2017. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

A szépség relatív. Kinek ez, kinek az jön be. Ízlések és pofonok.

Ami az egyiknek szép, az lehet hogy a másiknak csúnya.


Ez a közhelyes kijelentés már évek óta megy.

Azt is jó lenne már lassan figyelembe venni hogy ami régen oké volt, az nem biztos hogy most is igaz.

Pl. hazánk az egyik legelhízottabb országok közé tartozik. Ebből kifolyólag már nem biztos hogy igaz a kérdésben szereplő kijelentés.

2017. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem a legszebbek, hanem a legnagyobb k**vák...
2017. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!