Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják a magyarok,...

Miért mondják a magyarok, hogy az amerikai nők kövérek és csúnyák, amikor ezen a videón több szebb nő van egy strandon/tengerparton, mint amennyit egy magyar strandon találnál?


2017. márc. 24. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Viccelsz? Te hova, milyen strandra jársz?
2017. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

ezek nem ameriakiak hanem amerikában született különböző rasszú nők

azért egy ázsiai nőt vagy egy német esetleg északi származásút ne hasonlítsunk össze a magyar típusú barna szemű világosbarna bőrű nőkhöz

2017. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

és nem vagyok rasszista de akkor is egy amerikai strandon annyi féle embere fordul meg h hihetetlen :D


spec egy afro csajnak természetesen nagyobb a popsija és karcsúbb a dereka vékony testalkattal mint egy szimpla magyar csajnak a természet adta alakja :D

2017. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Magyar vagyok és nem mondok ilyet. De azért jó kis straw man.
2017. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Ezek a lányok is mind magyarok valahol ;)
2017. márc. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek körül a lányok közül egyik sem volt tősgyökeres fehér amerikai, azért szépek:D
2017. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert a strandra nem mennek az átlag utcán járó nők.


A saját cikkeik, adataik alapján minden második ember elhízott, és kevesebb férfi, mint nő. Úgy is néz ki az utcán. Még a gyerekek között is.


Az érdekes dolog, hogy még a húzottszeműek is elhíznak Amerikában.


A linkben elég buta a fiú, persze, hogy a kislányosabb kinézetű lányokat szólította meg. De a háttérben látni lehet a dagikat is, nőket-férfiakat, ott sétálnak. Nem bírtam soká, csak belenéztem több helyen, a krumpliorrú lány után végeztem.

2017. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Statisztikák alapján a magyarok ugyanolyan elhízott nép mint az amerikai.
2017. ápr. 5. 01:19
 9/9 anonim ***** válasza:

A magyarok a korral híznak el, mert sajnálják kidobni az ételt, az amerikaiak pedig már fiatalon is minimum túlsúlyosak.

Persze a szemétkaják térhódításával biztos utolérjük őket.

2017. ápr. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!