Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire taszító ha egy...

Mennyire taszító ha egy lánynak nagy feneke van? De ugy viszonylag formás. Mondjuk valami ilyesmi (kep lent)

Figyelt kérdés
Irjatok nemet és kort is kérlek ! :) [link]

2017. márc. 25. 21:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Nekem bejön :)

20F

2017. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt oldalról ez nagyon bejön: [link] 39F
2017. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel nézve szerintem szexibb és nőiesebb, mintha valaki lapos mint a deszka 31/N
2017. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt szeretik
2017. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem nagy fenekem van, sok dicséretet kapok rá vegyesen, nőktől is és férfiaktól is. De egyébként nekem is nagyon tetszik.
2017. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy? Hát ez relatív! A szumósoké is nagy,és egy fiús toppmodellhez képest Dundikának is nagy.


Formás? A fonnyadt körtenek is van lakja,és a gömbnek is.


Kép nélkül csak önámítod magad

2017. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egy szóval is mondtam hogy nekem nagy? Egyébként igen nagy de meg vagyok vele elégedve mivel napi 80 guggolást csinálok mar egy jo ideje :)) nem is szeretnek többet mert a tesi tanárom is elég aktív órákat tart. Amugy meg sokan megdicsértek. Csak masok véleményét is kikertem
2017. márc. 27. 20:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mind egy, hogy milyen a nagy, amiket Te linkeltél, azok komoly edzéssel, kitartással és kemény munkával elért fenekek, amiken nincs háj meg narancsbôr. Az ilyen egyáltalán nem visszataszító szerintem senkinek, aki azt mondja az vagy irigy vagy bajok vannak a nemi identitásával. A másik véglet akinek attól nagy a feneke, hogy egész nap zabál meg csak ül rajta. Nagyok de sokszor a nadrág tartja össze őket meg narancsbőrösek, persze sok pasinak az is bejön, de az igényesebbeknek nem tetszik.

Mondom én ezt nőként, egyik csoportba sem tartozom, se így, se úgy nem nagy a fenekem.

2017. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem taszító, én speciel odavagyok érte.
2017. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
#9 lemaradt F/40
2017. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!