Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lenyírtam a hajam kopaszra...

Lenyírtam a hajam kopaszra (nullás géppel), mennyi idő alatt nő meg viszonylag normálisra? F

Figyelt kérdés
Gyorsan szokott nőni a hajam...nem tudom most mennyire fog. De nagyon rosszul áll ez a kopaszság, legalább 1-2 centisre mikor nő vissza?
2017. jan. 18. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek más, talán 1,2 hét
2017. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0,4mm/nap. Szóval 10 nap alatt már 4mm-es lesz, 2 hét múlva meg már megint nyírni kell.
2017. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mondjuk egy 5-6 millis haj hogy néz ki, tudtok képet linkelni róla?


Nem akarom megint nyírni.:D

2017. jan. 18. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Oh most olvasom, hogy 1-2 centi a cél. Ebben az esetben szerintem 3 hét nagyjából ha gyorsan nől.
2017. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem oldalt meg hátul szokott 5-6 milis lenni, az pont olyan hosszú, hogy már nem látszik a fejbőröd, de alapvetően még az nagyon rövid.
2017. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Amúgy azt nem tudod, hogy a nullás gép mekkorára vágta? Mert nem teljesen kopasz.

2017. jan. 18. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
1-1.5cm/honap atlag
2017. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párom rendszeresen kopaszra nyírja magát, 3-4 nap után már nem csak az a "nagyonpici" látszik, amit meghagyott a gép, hanem láthatóan van haja, nagyjából másfél-két hét után pedig már az egy-két centi megvan. :) Bár attól is függ, hogy neked mi a viszonylag normális, én egy-két hónapot mondanék, ha hosszabb hajad volt előtte.
2017. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!