Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki volt intim gyantan milyen...

Aki volt intim gyantan milyen tapasztalatai vannak? Mennyi idő utan kezd vissza nőni a szőr? Mennyire kell hosszúnak lenni a gyantazashoz? Hogy megy ez egyaltalan?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1 cm szereti a kozmetikusom, kijön minden szépen. (L'intimage-ba járok Esztihez, jófej csaj, 5 hetente lát v ritkábban és mégis mindenre emlékszik. Meg tök laza.)


Emberfüggő kinek milyen gyorsan nő meg. Én 5 hetente járok, de akkor már ugye megvan az 1 cm.

Fájni fog, nekem főleg a csikló környéke szokott. Ja és olyan helyre menj ahol kemény gyantát használnak, amihez nem kell csík, hanem kézzel szedik. Míg a forró szokásos gyantával 3 napig fájt az egész terület, addig a kemény gyantával amint végeztek megszűnik a fájdalom. Plusz adnak radírt és krémet is.


Amúgy meg bemész, deréktól lefele meztelenre vetkőzöl, felfekszel az ágyra, bepúdereznek, aztán kezdődik. Közben beszélgetünk, ha éppen tépnek megállok előtte a mondandómban és szorítom a kezeimet :D Aztán dumálunk tovább. Ha éppen beszélnek hozzám akkor kevésbé figyelek a fájdalomra szóval nekem az segít még.

2017. márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 3 hetente jártam, de megtanultam magamnak megcsinálni. Fél centis szőrt is kiszed a gyanta.
2017. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!