Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrős hát? Mit csináljak?

Szőrős hát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és szőrös a hátam.Messziről nem látszik de közelről eléggé. Az anyukám azt mondta hogy nyárom kiszőkül, de nem tudom hidjek e neki

2017. márc. 15. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a derek reszre gondolsz ott en is epilalom kb 15-16 eves korom ota az anyak mindig ezt mondjak h ki szokul v kesobb ki szokitheted ne bantsd de vh en undorodom a szoke szalaktol is...ugyh en az epilatort javaslom csak ovatosan es beszelj azert anyuddal ha nagyon zavar biztosmegerti
2017. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem még a hasamon is van. :(
2017. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerosom, akinek nagyon hosszu fekete szorei voltak, a nyakan, a hatan es mindenhol, es hiaba borotvalta csak hamar visszanott es csak rosszabb lett, hormon tablettat irtak fel neki, es azota mar nincs ilyen problemaja, ha zavar es durvan sullyos erdemes megnezetned valahol. Semmifelekepp se borotvald ez a lenyeg.
2017. márc. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!