Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudom megtanulni a műszemp...

Sunlover kérdése:

Hol tudom megtanulni a műszempilla-épitést, ha teljesen kezdő vagyok, nincs szépségipari végzettségem? Megosztanátok tapasztalatotokat, véleményeteket az általatok ajánlott (budapesti) tanfolyammal kapcsolatban? Egyéb jótanács?

Figyelt kérdés
Melyik budapesti képzést ajánlod és miért? Bármilyen jó/rossz tapasztalat? Mekkora beruházást igényel anyagilag? Mennyi gyakorlást javasolsz, mielőtt fizető klienseket is bevállalhatnék? Otthonról, kismamaként végezhető munkaként, bérkiegészitésként végezhető tevékenység szerinted? Milyen tipusú, képzettségű embereknek ajánlod a képzést? Van olyan képzés, amely külföldi oklevelet is ad?

2017. márc. 31. 08:08
 1/1 anonim válasza:
Tapasztalaom sajnos nincs egyik tanfolyamról sem, de remélem, hogy itt megtalálod a választ: [link]
2017. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!