Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gennyes, vörös pattanások...

Gennyes, vörös pattanások epilálás után. Mitől múlna el gyorsabban?

Figyelt kérdés
Borotválni szoktam a karomat, ami több szempontból sem célszerű (gyorsan nő vissza, ha már egy picit is nő, akkor már meglátszik és "pöttyös"). Kaptam egy epilátort ezért gondoltam, hogy kipróbálom és már nagyon megbántam... Tegnap este, közvetlenül utána is piros volt egy picit, de gondoltam, hogy majd elmúlik, reggel nem is volt semmi baja. Most fürdés előtt viszont ahogy megláttam a karjaimat elsírtam magam mert hatalmas, piros, gennyes pattanásokkal van tele a bőröm. Kentem rá teafaolajat mert hirtelen az jutott eszembe, hogy hátha segíthet, de nem tudom... Azt biztos, hogy ez nem két nap alatt fog elmúlni, de azért szeretnék minél hamarabb rendbe jönni.
2017. márc. 31. 22:40
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nem pattanás az igazából, csak begyulladt a szőrtüsző, mert tökéletlenül jött ki a szőr, nekem is elő szokott fordulni vékonyabb bőrterületeken. Simán dörzsizheted valami bőrradírral, de én BHA hámlasztót kenek rá, másnapra el is tűnik.
2017. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Gennyes gyulladt "pattanásokra" bőrradírt meg ne próbáld, szörnyű lenne.


Megelőzni kell ezeket. Azt jelenti, valami kosz került beléjük. Epilálás előtt mosd meg szappannal a területet, szárítsd meg és hintőporozd be. Szőrtelenítés után tökéletes a teafaolaj, mert az megakadályozza a gyulladásokat.

2017. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aloe vera gel nekem bejott
2017. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!