Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma ünnepeljük a 2 évet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ünnepeljük a 2 évet a barátommal, viszont pár napja epiláltam odalent és azóta az egész apró heges, sebes és vörös (gondolom az apró szőrbenövések miatt). Szerintetek nagyon zavaró lesz a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok miatta, mert én kifejezetten rá sem tudok nézni magamnak, mert annyira vörös, sebes .. Minden nap kezeltem kamillával, körömvirág krémmel, és sok egyéb praktikát kipróbáltam amiről olvastam itt, de nem igazán változott. Visszataszító lesz ez a barátom számára? A bunkó kommentektől kíméljetek, kérlek.

2013. dec. 17. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Neogranormon krém, estére pedig alapozóval javíts egy kicsit az optikáján. Szerintem nem fogja zavarni, 2 éve együtt vagytok.
2013. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog ilyeneken fennakadni egy 2 éves kapcsolatban. Gondolhatnád, nem csak a szép puncid miatt van veled.
2013. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
alapozóra én is gondoltam, de talán nem olyan szerencsés hogyha előjáték közben egyszer csak lekerül az alapozó :s
2013. dec. 17. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig segít a Sudocrem. Gyógyszertárban 1000 ft körül van. Hámosító hatású.
2013. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 éve együtt vagytok, és ilyeneken aggódsz? Komolyan nem értem...
2013. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gondolom különleges alkalomnak akarta a kérdező ezt a napot, és ezért van fentadakva ezen :)


nyugi, szerintem nem fogja a barátodat zavarni, ne alapozd le, mert csak rosszabb lesz a sebek miatt.


én Balea márkájú krémet szoktam használni, az segíteni szokott.


De egyébként el is mondhatod neki mi történt, szerintem egy 2 éves kapcsolatban ilyen biztos nem fogja zavarni a párodat :)

2013. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 év után már minden mindegy általában.


nem tudom mit tehetnél, nekem mindig makulátlanul kisbaba. félhomály esetleg?

2013. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lefogja szarni, hidd el. Ha egy hónapos kapcsolatban lennétek, akkor is. Ez nem egy örökké tartó állapot, majd elmúlik.
2013. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!