Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korban szörtelenítse...

Hány éves korban szörtelenítsen a lányom?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves. Mik a hátrányai (ha vannak)?

2017. ápr. 2. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell, amikor zavarja. Hátránya nincs, max begyullad a tüsző ha rossz a módszer.
2017. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó neki, nekem már 12 éves koromban csupa szőr volt minden, lógott a mellem, anyám meg semennyire se foglalkozott ezzel, gyűlöltem is. Ha szeretné, akkor mindenképp engedd neki, de borotva helyett inkább epilátor/gyanta. A hátránya, hogy lesz egy plusz, nem túl kellemes feladata időközönként és megoldástól függően plusz kiadása/kiadásod(?).
2017. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem ne epilátort, :D max gyanta de nemtudom a borotva megbízhatóbb nekem teljesen begyulladt a lábam ezektől, egyébként én titokban kezdtem el 11 évesen borotválkozni mert valahogy hamar értem :D Anyám nekem se foglalkozott ezekkel a dolgokkal mondjuk ő semmivel csak a cigijével :D na mindegy csak egy tanács igaza van az előttem szólónak, ha zavarja akkor szőrtelenítsen de ne hanyagold el mutasd meg neki hogyan csinálja mert én is össze vissza végtam magam amíg nem tudtam helyesen használni a borotvát :D
2017. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen szőrtelenítette először anya krémmel a lábamat, combomat, karomat, mert nyár volt és nem voltam hajlandó levetkőzni, mivel én voltam a legszőrösebb, a fiúkat is beleértve.
2017. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A punciját is szőrtelenitenéd?
2017. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!