Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem nő a mellem.15 éves...

Nem nő a mellem.15 éves vagyok alig jó egy A melltartó is, de a topok kicsik. Fiúk ronda egy lány kisebb mellel? Nem szeretnék se kitömött melltartót hordani, és végkép nem szeretném megmütetni.

Figyelt kérdés
Segítsetek!

2017. ápr. 2. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ronda.
2017. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ronda. Lehet keson ero tipus vagy.

Manapsag inkabb kozepes mellre keptelenseg felsöt talalni, melltartobol sincs rendes. Pedig tenyleg nem olyan nagy. Minden ruha jol all rajtad majd. Esetleg ha zavar, csinalj guggolo gyakorlatokat es olyan segged lesz, hogy senkit se erdekel majd a melled. De amugy a kicsik is nagyon szepek tenyleg.

2017. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem se volt mellem 15 évesen, csak azért hordtam A-s melltartót mert a toppot cikinek tartottam, most 23 vagyok, C kosaras melltartóval :) Szóval légy türelmes, fog még az nőni bőven.
2017. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos?De nekem a toppok kicsik(szorítanak),az A melltartók közül néhány pedig nagy.
2017. ápr. 2. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy top kicsi, az azt jelenti, hogy rossz méretet veszel. M-es mérettel ne S-be próbáld gyömöszölni magad és nem fog szorítani.
2017. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, hogy bioszból miért hagyják ki azt, hogy a mellméret GENETIKA kérdése! 15 éves vagy, fejlődő szervezet, nyugodj már le és ne hisztizz itt!
2017. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még kb 6 évig nőhet a melled.

A barátnőmnek 15 évesen A-s volt, 18 évesen meg C-s.

2017. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Léteznek AA-s melltartók, de azoknak már semmi értelmük. Maradj a topnál, vegyél nagyobbat belőle, vagy a kínaiakban vannak olyasmik mint a sportmelltartók csak nem sportoláshoz. Van benne egy vékony kis szivacs, hogy ne látszódjon át a mellbimbó, meg ad egy kis tartást is. Tényleg ne aggódj, olyan fiatal vagy még. Lehet, hogy sok veled egykorúnak látod, hogy van melle, de sokan csak felnyomják a semmit, kevés az, aki 15 évesen olyan fejlett, mint egy idősebb.
2017. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat.
2017. ápr. 3. 13:53
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Számomra nem szép (finoman kifejezve) egy kismellű lány, de nincs ezzel mindenki így.
2017. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!