Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szorítsam le a melleim...

Hogyan szorítsam le a melleim vagy hogyan lehetnének "kisebbek"?

Figyelt kérdés
Elég nagyok a melleim, de már olyan szinten, hogy egyfolytában görbén állok, mivel a nagy súly lehúzza a gerincem. Nagyon zavarnak bármit csinálok pl ha sportolok. Műtétre egyáltalán nincs semmi pénzem, de ez a méret már kihat az egészségemre és a hangulatomra is. Kérlek szépen segítsetek!!:(

2017. márc. 30. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi problémát okoz akkor TB-re nem lehet megcsinálni?
2017. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem csinálnak már TB-re ilyesmit
2017. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Meglep hogy nem csinálnak TB-re. Én nem így tudom.

Nekem is nagyon nagy de én nem szeretnék kés alá feküdni. Igazán jó melltartót keress, vannak minimizer tipusok. Beváltak egyes sportmelltartók is nagy kosárméretben, írj nyugodtan priviben és küldök linkeket!

27L

2017. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 nekem a melleid küldhetnéd el! ;) :D
2017. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

A nagy mellek elképesztően gyönyörűek, tehát leszorítani butaság lenne. Használj nagyon jó melltartót és erősítsd a hátizmaid.

27/F

2017. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Én is ezzel a problémával küzdök.

Volt, amikor én is sokat görnyedtem, de amióta magassarkút hordok, már erről szó sincs.

Nekem 70/F kosaram van, de volt már 85/D is, amikor még duci voltam.

Sportoláshoz a rendes melltartóm fölé szoktam húzni egy speciális leszorító sportmelltartót, amit a Calzedoniában szereztem be.

Így tényleg sokkal könnyebb a mozgás, bár futni így is utálok...hiába, inkább tornász alkat vagyok.

A műtétre pedig ne vágyakozz.

Ha összekaparnám rá a pénzt, akkor sem vágnék bele, hisz sokkal komplikáltabb és fájdalmasabb folyamat, mint aki implantátumot rakat bele növesztés céljából.

Inkább elfogadom magam így, és próbálok örülni annak, hogy nem tartozom az egy kaptafa hosszú-vékony hurkapálca lányok közé.

2017. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egyfolytában görbén állsz, akkor fordulj gyógytornászhoz, hogy megerősítsd a hátadat.
2017. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
kamu. leszorítással nem fognak csökkenni az egészségügyi problémáid.
2017. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
én szívesen segítenék, bármilyen nagyok is legyenek csak elbírnám a nap 24 órájában. :P És amúgy ja, ne akarj kés alá feküdni emiatt, mert több fiúnak jönnek be a nagy mellű lányok, mint azok akiknek nincs melle. :) Ha pedig nehéz csak keress magad mellé egy fiút aki szívesen cipeli, bár én vállalnám e nemes feladatot. :P A hátad kiegyenesítésére is van pár megoldás. :P (24/F)
2017. ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy akik azt írták, hogy ne feküdjön kés alá, mert a fiúknak tetszenek a nagy mellek azok mit képzelnek? Ha nekem lenne egy nagy mellű barátnőm és zavarná őt a melle, fájdalmat okozna neki és kés alá feküdne, eszembe se jutna azt mondani, hogy ne tedd, mert úgy nem fogsz tetszeni. Az ilyen embereknek tényleg fontosabb az, hogy nagy melle legyen egy nőnek, minthogy jól érezze magát?
2017. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!