Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek elég izmos...

Fiúk szerintetek elég izmos már a hasam? Nektek bejön? 22L

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2017. ápr. 8. 11:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Látszik hogy alakul a hasizmod, de még sok zsír fedi. Intenzíven kardióznod kéne, hogy leadd a zsírt. Nyárra összejöhet egy mutatós forma. Hajrá!
2017. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja.


Nagyon előnytelenek ezek a képek.

2017. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2017. ápr. 8. 12:32
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha terhes lennél...
2017. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, nyugi, azok csak a beleim.:)
2017. ápr. 8. 12:43
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
A kisbabától nem látszik.
2017. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Kibelezzelek?

Utána tökéletes lesz!

2017. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló. Igen az biztos a legkellemesebb megoldás, bár elég véglegesnek tűnik, kérlek mesélj még, hogyan csinálnád?XD
2017. ápr. 8. 20:38
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
uhh... ezek a képek nagyon előnytelenek. látszik, hogy nem vagy kövér. mégis mintha terhes lennél. szerintem inkább add le a szírt a hasadról utána izmosíts mert így elég hülyén néz ki...
2017. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%

Szia. Látszik hogy sokat tornazol es hogy sok mindent teszel érte hogy jobb es jobb legyen a has izmod. :) vannak lányok kik nagyon elhadjak magukat, látszik hogy sokat dolgozol :) tényleg.

De tényleg olyan mintha terhes volnál, ha láttalak biztos azt hinnem, vagy kinyomod a hasadat? Ne haragudj rám, kérlek. Azért szép , tényleg. :)

Én is formazom a hasamat van nekem az OTO chili és a másik a smart wonder care ez mind a ketto hasizomra jó (5perc /nap. ) de persze vannak olcsóbb eszközök is (2-3 e fer max)amik nagyon előnyösek a test minden részére is.

Csatolnek fotót is de nem tudom hogy hogy kell, a nevet nem tudom sajnos.

sok sikert neked!!!

2017. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!