Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Letört a körmöm eleje és le...

Letört a körmöm eleje és le is van ráadásul nőve 1mm-t. Reszeljem meg és be merjem festeni? (gél lakk van a körmömön átlátszó)

Figyelt kérdés

Nem nagy dolog nyugi nem haltam meg és tudom nem azért írtam ezt ki nem számít lehszarom. Csak találkoztam volna valakivel kedden de így nem..

Szóval éppen írtam a barátnőmnek telefonon amikor kiöntöttem véletlenül a kaját utána meg feltakarítottam és közben letört(hegyes a körmöm) most meg ilyen lecsapott a vége..

A körmös csak jövőhét péntekre adott időpontot és ígyis kicsit le van nőve és átlátszó a lakk most(géllak).

Merjem megreszelni az összesen ilyen egyenesre a végén és befesteni pl lilára? nem lesz csúnya?



2017. ápr. 12. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
21/L
2017. ápr. 12. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:

lehszarod? Ez milyen szó?


Amúgy igen reszeld le nyugodtan és fesd be. De akkor érdemesebb az összeset befesteni

2017. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A h betű csak azért mert úgy nem engedi leírni

Én is az összesre gondoltam :D

2017. ápr. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!